anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL55EX720 i dysk sieciowy WD

Andmat
Początkujący

KDL55EX720 i dysk sieciowy WD

Witam wszystkich serdecznie . W środę przyjeżdża do mnie telewizor z tematu i chciałbym sie dowiedziec czy pójdzie w ten sposób udostępnianie treści multimedialnych. Mam dysk sieciowy Western Digital Mybook World podpięty do routera i jest on dostępny dla 2 kompów tak kablem jak i WiFi Czy po podłączeniu do routera kablem Bravii będą miał możliwość skorzystania z jego zasobów.

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,
nie znam tego dysku sieciowego i jego kompatybilności z modelem BRAVIA jaki zakupiłeś (gratuluję zakupu, fajny telewizor :thumbsup: ). Z dyskami sieciowymi często jest tak, że różnią się czymś niewielkim, co ma wpływ na poprawne działanie. Tego modelu nie miałem okazji testować, więc nie chcę podawać niepewnych informacji. Dodam jednak, że przy tego typu połączeniach bardzo ważną rolę pełni szybkość połączenia bezprzewodowego routera. Do transmisji filmów HD jest zalecany standard IEEE 802.11 N.
Zawsze można zainstalować serwer na komputerze i z niego udostępnić dane z dysku.Podłączyć komputer możesz za pomocą DLNA (o czym rozmawiamy w innym wątku), lub przewodem HDMI/DVI/D-sub.

Andmat
Początkujący

Po krótkich testach wychodzi ,że dysk jest widoczny (zainstalowany jest na nim serwer Twonky Media) sporo plików wideo (avi.divix,) chodzi, brk jest jednak napisów (robiłem je w różnych formatach ale żaden nie poszedł)
W każdym bądź razie do SD się nadaje Do HD pozostaje PS3Media serwer