anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z podłączeniem TV Sony kdl26l4000 do laptopa

neo_31-----
Początkujący

Problem z podłączeniem TV Sony kdl26l4000 do laptopa

Witam
Podczas podłączenia TV pod laptopa kablem HDMI-HDMI wychodzi napis na TV "Poza zakresem"
Wgrane są najnowsze sterowniki do karty. Zaznaczam że raz na jakiś czas wszystko działa tak jak należy. Po wyłączeniu i włączeniu laptopa znów nie działa. rozdzielczość jest ustawiona automatycznie na właściwą. Może ktoś miał podobny problem i się z nim uporał. Uszkodzenie kabla raczej też nie wchodzi w grę bo wystarczy że laptop przejdzie w stan uśpienia nikt nic nie dotyka i też po ponownym uruchomieniu wychodzi napis Poza zakresem.

System operacyjny na laptopie to win 7 64bit

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Spróbuj zmienić ustawienia rozdzielczości nie z automatu a ręcznie. W telewizorze powinieneś mieć opcję aby wyświetlać wszystkie piksele. Ona również może coś zmienić w Twojej sytuacji.

neo_31-----
Początkujący

Próbowałem już wszystkich rozdzielczości niestety nic nie daje. Co do tv to chyba już przejrzałem wszystkie opcje jakie są. Fakt że o wyświetlaniu wszystkich pikseli nic nie znalazłem.

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Możliwe, że w Twoim modelu nie ma wspomnianej opcji.
Masz pewność co do kabla HDMI? Jest to kabel dobrej jakości? Gniazdo HDMI w TV oraz laptopie nie są nienaturalnie obluzowane?