anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Prośba o opinie na temat TV - KDL-55hx751

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
malik72
Początkujący

Prośba o opinie na temat TV - KDL-55hx751

Witam

Potrzebuję szczerych opinii na temat tv KDL-55hx751, ponieważ zamierzam go w przyszłości zakupić. Głównie chodzi mi o ogólną ocenę obrazu ale przede wszystkim o internet czy np: swobodnie mogę zrobić sobie przelew na tv, czy swobodnie mogę otwierać strony internetowe do czytania, czy płynnie otwiera np film z internetu-zakładam że łącze jest szybkie do 20 Mb/s, czy współpracuje idealnie z klawiaturą komputerową i myszą komputerową bezprzewodową(konieczność). Szczerze mówiąc w sklepach polecają do w/w czynności samsunga ale podobno SONY KDL-55HX751 też nieźle sobie  z tym radzi. Dziękuję za wszystkie szczere odpowiedzi i pozdrawiam.

Message was edited by: malik72

Message was edited by: malik72

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Szczerze powiedziawszy to jakość obrazu jest bardzo dobra a porównanie jakość obrazu / cena wychodzi jeszcze lepiej. Tutaj bardzo duży plus dla tego modelu.

O przeglądarce internetowej całą prawdę napisał Mylagos - nie spotkałem się osobiście z TV, który zadowoliłby mnie w tej kwestii. Składa się na to kilka powodów (ogólnie w większości TV): słabiutka prędkość przeglądania stron, brak wtyczek, mała ergonomia użytkowania itd.

Myszki i klawiatury nie podepniesz do tego TV ale jest jeszcze fajniejsze rozwiazanie. Aplikacja MediaRemote od Sonego. Masz dzięki temu i myszkę i klawiaturę z poziomu smartfona. Dużo wygodniejsze i bardziej intuicyjne.


Szczerzej się nie dało :smileywink:.


P.S. dodam, że jest bardzo szybki pod konsolą. Dynamika, kontrast, nasycenie kolorów i brak lagów na wysokim poziomie!

Pozdrawiam Stubb

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Biorąc pod uwagę jakość obrazu - jest ona naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Zaś jeśli chodzi o opisane funkcje internetowe to moim zdaniem nie pokładałbym nadziei do żadnego modelu, niezależnie od marki. Telewizor to nie komputer i lepszym wyjściem będzie dokupienie do TV, mini PC z Androidem - przeglądarki w telewizorach działają naprawdę bardzo słabo i praktycznie nigdzie nie można dogrywać wtyczek, a i ze współpracą z myszkami i klawiaturami jest różnie.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Szczerze powiedziawszy to jakość obrazu jest bardzo dobra a porównanie jakość obrazu / cena wychodzi jeszcze lepiej. Tutaj bardzo duży plus dla tego modelu.

O przeglądarce internetowej całą prawdę napisał Mylagos - nie spotkałem się osobiście z TV, który zadowoliłby mnie w tej kwestii. Składa się na to kilka powodów (ogólnie w większości TV): słabiutka prędkość przeglądania stron, brak wtyczek, mała ergonomia użytkowania itd.

Myszki i klawiatury nie podepniesz do tego TV ale jest jeszcze fajniejsze rozwiazanie. Aplikacja MediaRemote od Sonego. Masz dzięki temu i myszkę i klawiaturę z poziomu smartfona. Dużo wygodniejsze i bardziej intuicyjne.


Szczerzej się nie dało :smileywink:.


P.S. dodam, że jest bardzo szybki pod konsolą. Dynamika, kontrast, nasycenie kolorów i brak lagów na wysokim poziomie!

Pozdrawiam Stubb