anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY KDL-32W4210 . USB

wojttexx
Początkujący

SONY KDL-32W4210 . USB

Witam. Od dłuższego czasu posiadam w domu Sony KDL-32W4210. Moje pytanie to, : czy da się odtwarzać w tym telewizorze filmy z pamięci USB ??

Ponieważ po włożeniu Pendriva, nie widzi filmów. Nie wiem czy, to kwestia przełączenia czegoś, czy ten telewizor nie ma takiej funkcji.

Z góry dzięki za odpowiedź :)

7 ODPOW. 7
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Z informacji, które znalazłem tutaj wynika, że ten model nie potrafi odtwarzać filmów z pamięci USB.

Ravi-----
Początkujący

Nie posiada tak samo jak w4500, opcja oglądania filmów przez USB weszła dopiero w seriach 5500 aczkolwiek w dość wąskiej gamie obsługiwanych formatów, natomiast w tegorocznych modelach dodano obsługę divxów.

wojttexx
Początkujący

Dzięki, za odpowiedzi :) Właśnie szukałem w instrukcji, ale nic tam na ten temat nie pisało.

-----------------------------------------------

Temat do zamknięcia :)

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Mam ten sam ból, W4500 i brak takiej możliwości. Jeśli bardzo Ci na tym zależy, to kup albo jakieś DVD z USB które czyta filmy, albo takie urządzenie:
SMP-U10.

oldguest
Początkujący

BDP-S370 jest dobrym uzupełniłem telewizora bez takich innowacji. Ostatnio do kupienia w dziwnie niskich cenach.

Ravi-----
Początkujący

S370 można dostać już w okolicach 500zł, a obsługuje praktycznie wszystkie bardziej popularny mkv, divx, przy oglądaniu przez USB jest na dobra sprawę tylko jedno ograniczenie: nośnik musi być sformatowany fat32 czyli pliki nie mogą przekraczać bodajże 4GB objętości.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Generalnie ceny urządzeń tego typu spadają. W ciągu dwóch lat to ponad 50% :shock: