anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

telewizor pod playstation3

amadeusz------
Początkujący

telewizor pod playstation3

Hej! Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale szukam dobrego telewizora pod playstation3. W grę wchodzi model do 2500 złotych. Najlepiej żeby miał 37". Liczę, że podpowiecie jaki telewizor wybrać i czym się sugerować wybierając odbiornik pod ps3. Postanowiłem napisać na forum, ponieważ zależy mi aby decyzja o zakupie nie była pochopna, lecz przemyślana. Z góry dzięki za pomoc.

12 ODPOW. 12
kratylos
Nowicjusz

jesli bedziesz szukal telewizora do grania na ps3 to warto zwrócić uwage na input lag`i
tu sony bravia jest dosc przecietne zazwyczaj - z moich obserwacji sharp wypada lepiej - ma lepsze matryce?

a na marginesie wie ktos jaka matryca jest e 40EX720 czy wspólne dzieło samsung/sony czy sony/sharp?

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Sony wypada dobrze, a niektóre modele nawet bardzo dobrze. Wystarczy pamiętać o przełączeniu TV w tryb "Gra". Napisałeś w dziale o EX i ta seria całkiem dobrze sprawowała by się pod PS3. Dla siebie szukał bym czegoś z najnowszej serii i jeśli masz taką możliwość Tobie proponuję to samo:)

amadeusz------
Początkujący

Sprzęt sonego od lat gości w moim domu. Narzekać nie mogę, dlatego teraz też zamierzam w niego zainwestować. Celowo się przecież zalogowałem na forum tego producenta. Cogito proponujesz coś z najnowszej serii, a jaki model konkretnie? I jakie to będą koszta, bo budżet mam dosyć ściśle określony.

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

A co byś powiedział na 40EX520? Udało mi się znaleźć go "na szybko" za 2768 zł. Przekracza to co prawda Twój budżet, ale to 40 cali a nie 37. Wg mnie zdecydowanie warto wziąć ten model po uwagę. Nie jest też wykluczone, że jak dobrze się rozejrzysz to uda Ci się znaleźć go jeszcze taniej. Ceny pozostałych modeli z tego roku jak widzę zaczynają się w tym rozmiarze (37 i 40 cali) powyżej 3 tyś zł. Co Ty na to?

amadeusz------
Początkujący

Sam już nie wiem, pewnie te nowe modele są dużo bardziej ciekawe od swoich poprzedników, ale nie wiem czy mnie na nie stać w tym momencie :( A co z najnowszej półki można polecić pod ps3? Zanim dokonam ostatecznej decyzji zamierzam sprawdzić wszystkie możliwości, lepiej porównać parę modeli niż później żałować.

MARIUSZEK32
Początkujący

Pewnie, przejdź się do Sony Centre i rozejrzyj się trochę. Czasem lepiej dołożyć parę stówek i cieszyć się prawdziwymi emocjami podczas gry na playstation3. Podsyłam ci również fajny poradnik dotyczący wyboru tv do konsoli, może się przydać http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3-site-telewizor-do-konsoli/32509/

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Świetny poradnik :thumbsup:
Wspomniany przeze mnie model to właśnie ta nowa linia ;-)

kratylos
Nowicjusz

choc troszke mozna go uaktualnic bo w tej dziedzinie zmiany ida bardzo szybko...
np led, czy 3d...

MARIUSZEK32
Początkujący

Zerknij też na 37" EX720. Co prawda ponad planowany budżet, ale uwierz, że czasem warto zainwestować trochę więcej. W końcu taki sprzęt ma służyć parę lat, więc wydatek tak czy inaczej będzie zasłużony. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to śmiało!