anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

telewizor Sony KDL 32W4210 - 5 lat gwarancji!?

cabone
Początkujący

telewizor Sony KDL 32W4210 - 5 lat gwarancji!?

Kupiłem telewizor sony KDL 32W4210 w sklepie internetowym. Zostałem poinformowany przez sprzedawcę, że na ten towar kupiony od 27.10.2008 przysługuje 5-letnia gwarancja sony bez dodatkowych kosztów (mój zakup to 28.10.2008). Proszę o odpowiedź w jaki sposób jest realizowana owa gwarancji i kiedy ją uzyskuję (gdy zarejestruję produkt na stronie Sony?)?
dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

6 ODPOW. 6
oldguest
Początkujący

Polecam lekture: http://www.5latgwarancji.pl/

Tam należy się też zarejestrować. Na przyszłość polecam salony Sony Centre może ceny nie zawsze taki atrakcyjne ale zdarzają się bardzo dobre promocje, a nie trzeba by było pytać po forach co trzeb zarobić aby była 5 letnia gwarancja.

misterandrzej
Początkujący

Tam należy się też zarejestrować. Na przyszłość polecam salony Sony Centre może ceny nie zawsze taki atrakcyjne ale zdarzają się bardzo dobre promocje, a nie trzeba by było pytać po forach co trzeb zarobić aby była 5 letnia gwarancja
jak nie potrafisz szanowac klientów zwolnij sie z sony centrum albo odpowiadaj własciwie bez komentarzy :D

oldguest
Początkujący

Na szczęście to nie Pan stanowi o tym czy pracuję w Centrum Sony czy nie. A poinformowanie o 5 letniej gwarancji leży w gestii sprzedającego który widać nie poinformował klienta o tym co ma zrobić aby otrzymać 5 letnia gwarancje. Druga sprawa ja wyrażając swoja opinie podaje w stopce adres oraz telefon do naszego salonu.... Jeśli ma Pan ochotę na dalszą polemikę zapraszam na prv, telefon lub pocztę elektroniczną.

profile.country.pl_PL.title
Ernet-----
Poszukiwacz

misterandrzej napisał(a):

jak nie potrafisz szanowac klientów zwolnij sie z sony centrum albo odpowiadaj własciwie bez komentarzy :D



To nie było grzeczne.....

cabone
Początkujący

Dziękuję Panu serdecznie za informację. Niestety nie miałem nawetczasu wejść do salonu Sony aby obejrzeć ten model. Przyznam się, że kupowałem "w ciemno" patrząc tylko na parametry. Sprzedwaca mimo chęci nie mógł podać mi więcej informacji bo nie za dużo dowiedzial się z centrali, jak to wszystko ma wyglądać. Pozdrawiam i proszę nie zwracać uwagi na niekulturalne komentarze :)

misterandrzej
Początkujący

a nie trzeba by było pytać po forach co trzeb zarobić aby była 5 letnia gwarancja
nie mam zamiaru rozmawiac tel ale w/w zwrot nie powinien pasc od tak profesialnej osoby widze na forach ze troche wiedzy pan posiada z powaz----- :D