anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BD S480 Problem?

smok99
Początkujący

BD S480 Problem?

A więc tak jak otrzymałem ten odtwarzacz BD to wszystko z komputera działało potem musiałem zrobić format PC i teraz tylko niektóre filmy z komputera działają a jak nie działają to jak się nagra je to już działają. W czym tu problem?

17 ODPOW. 17
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Kontaktowałeś się już z serwisem ? No cóż, z użytkowania sprzętu elektronicznego nie da się wyłączyć czynników losowych i czasami coś może się popsuć. Odtwarzacz masz na gwarancji jak mniemam ( po 6 miesiącach chyba nie upłynęła), więc pozostaje zrobić to co napisałem na początku :D kontaktuj się z serwisem ;)

MARCUS68-----
Początkujący

Sprzęcik dostarczony do serwisu.Czekam na diagnozę i naprawę.Na razie do łask powrócił chwilowo S350,który zawsze b.dobrze się sprawował .

MARCUS68-----
Początkujący

Sprawdziłem na stronie serwisu stan naprawy.Pojawił się wpis ,że uszkodzona jest przetwornica sieciowa i oczekują na części.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Niemiło, ale najważniejsze, że widać chociaż efekty poczynań serwisu i tego, że sprawa idzie do przodu.
P.S. przypomniał mi się wątek z wklejaniem tych zdjęć, które są u góry :smileyhappy:.

Pozdrawiam Stubb
MARCUS68-----
Początkujący

Przed chwilą dostałem info,że sprzęt gotowy do odbioru.Tak więc serwis się uwinął błyskawicznie :thumbsup: Mam nadzieję,że więcej usterek nie będzie.
O jakie fotki chodzi?,bo nie chwytam :c13

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Czyli bardzo dobrze. Serwis stanął na wysokości zadania a to się liczy :)

PS. Przejrzyj ten temat od początku :)

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

U mnie też tak było błyskawicznie swego czasu. Myślałem, że wszyscy i wszędzie starają się obniżać koszty a tu miła niespodzianka, że serwis został bez zmian czyli wszystko OK.

A zdjęcia to jak pisał Mylagos :smileyhappy:.

Pozdrawiam Stubb
MARCUS68-----
Początkujący

:c37 Wszystko jasne,poprostu Internet Explorer nie wyświetlał mi fotek.Po zmianie na FFoxa jest O.K :slight_smile: