anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowy Sony BDP-s390

profile.country.PL.title
Adamo------
Nowicjusz

Nowy Sony BDP-s390

Witam, od kilku tygodni dostępny jest odtwarzacz BDP-s390 z nowej linii na rok 2012, dziś nawet wyszła do niego aktualizacja oprogramowania.
Chciałbym go kupić, ale jedna rzecz mnie intryguje, mianowicie wszędzie napisane jest, że ma wbudowane wifi, ale z tyłu ma wejście na kabel ethernet (aktualizację też należy robić po podłączeniu tego kabla) - to jak jest z tym wifi??? Pytania pewnie by nie było gdyby dostępna była polska lub angielska instrukcja obsługi....

Sony A77+Sony DT16-50 SSM+Tamron 18-270 PZD+Sony SAL35/1.8+Lowepro Photo Sport 200 AW.
5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

PS3 też ma gniazdko RJ45. I też ma WIFI. Jedno drugiego nie wyklucza.

Odtwarzacz, o którym piszesz ma wbudowaną kartę sieciową, która obsługuje sieci Wi-Fi 2,4 GHz (b,n,g)

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

We wszystkich modelach posiadających i WiFi i gniazdo ethernetowe - była możliwość aktualizacji o po kablu i bezprzewodowo. Przypuszczam, że w tym modelu będzie tak samo.
Gniazdo RJ-45 z tyłu to jest dodatkowym rozwiązaniem. Jeśli preferujesz połączenie przewodowe, bądź nie masz sieci bezprzewodowej w domu - zawsze masz możliwość podłączenia przewodem...

profile.country.PL.title
Adamo------
Nowicjusz

Dziękuję za pomoc, to mój pierwszy odtwarzacz BR - mam router i chciałem by wszystko śmigało bez tego nieszczęsnego kabla.

Sony A77+Sony DT16-50 SSM+Tamron 18-270 PZD+Sony SAL35/1.8+Lowepro Photo Sport 200 AW.
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Wbrew pozorom i modzie na wszechobecną "bezprzewodowość", ja staram się zawsze łączyć swoje urządzenia przewodami. Wiem, że bałagan się robi, ale jednak sygnał po kabelku nie jest tak podatny na zakłócenia. Oczywiście nie będę na siłę nikomu polecać tego rozwiązania :-)

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Lajam napisał(a):

Wbrew pozorom i modzie na wszechobecną "bezprzewodowość", ja staram się zawsze łączyć swoje urządzenia przewodami. Wiem, że bałagan się robi, ale jednak sygnał po kabelku nie jest tak podatny na zakłócenia. Oczywiście nie będę na siłę nikomu polecać tego rozwiązania :-)



Otóż to. Kabelek dobrej jakości zapewnia stabilniejsze połączenie niż przy wykorzystaniu Wi-Fi.