anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony NWZ-E463

profile.country.pl_PL.title
wojtii
Początkujący

Sony NWZ-E463

Sony NWZ-E463 po podłączeniu pod USB komp. system XP SP3 nie widzi urządzenia.


Na wyświetlaczu odtwarzacza także nie ma żadnego komunikatu.


Reset nie pomaga.



Tagi (2)
4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Mógł u Ciebie włączyć się tryb serwisowy, który możesz zdjąć według instrukcji Kolegi misjamars - bardzo dobrze opisane i piwko za to dla Kolegi.

https://www.sony.pl/discussions/message/1262440#1262440

Sprawdzałeś czy system nie blokuje możliwości połączenia urządzeń? Czy instalowałeś międzyczasie jakieś dodatkowe programy?

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
wojtii
Początkujący

Zmiana systemu - windows 7


Po podłaczeniu kabla pod USB nie widzi w "moim komputerze" odtwarzacza jako dysku. Nie pokazuje sie podczas polaczenia zaden komunikat w komp. Sam odtwarzacz informuje mnie tylko o ładowaniu akumulatora.


Po wprowadzeniu trybu demo według wczesniejszych wskazówek nadal bez zmian.


Po wejsciu w odtwarzaczu w Ustawienia > Ustawienia ogólne > Tryb połaczenia USB (komunikat - "Używane gdy nie można nawiazać połaczenia USB. Połaczyć? " Tu opcja "Tak" lub "Nie". Wybieram tak i na wyswietlaczu odtwarzacza mam komunikat - "Podłacz kabel USB. NAciśnij przycisk BACK aby zakonczyć".


W kompie - BEZ ZMIAN nadal jedyna informacja to ładowanie beaterii tego urzadzenia :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
wojtii
Początkujący

Czy mam rozumieć, że odtwarzacz jest już tylko odtwarzaczem plików które w nim się znajdują i ewentualnie radia ? Wszystkie funkcje sony działaja bez zarzutu, tylko dlaczego po podłączeniu pod USB do komp. z Win XP SP3 czy Windowsem 7 system nie wykrywa urządzenia jako pamięć a jedynie ładuje akumulator ?

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Coś wydaje mi się, że problem polega w ustawieniach Windowsa lub wgrałeś jakiegoś antywirusa lub inną zaporę do systemu, która blokuje wykrywanie dysku. Opcją jest sprawdzenie ustawień w Menadżerze ustawień ale nie podejmę się tej próby na odległość.

Próbowałeś sprawdzić na innym komputerze z XP lub Win7?

Czy po podłączeniu pendrivea do USB system automatycznie go otwiera wyświetlając pliki?

Próbowałeś odświeżyć (F5) okno Mój Komputer?

Pozdrawiam Stubb