anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sygnał audio w A 700

profile.country.pl_PL.title
k.stefanek
Początkujący

Sygnał audio w A 700

Witam :c37 wszystkich użytkowników A 700. Mam taki problem. Otóż nabyłem A 700. Jestem z niego bardzo zadowolony ale dręczy mnie sprawa sygnału audio. Otóż jest on ledwo, ledwo słyszalny i to pod warunkiem, że wokoło panuje kompletna cisza. Jest tak przy potwierdzaniu ostrości jak i przy samowyzwalaczu. Czy wszystkie A 700 tak mają, czy to wada aparatu? Pomóżcie. :(

21 ODPOW. 21
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Pozwól, że się upewnię...oczekujesz potwierdzenia dźwiękowego w trybie MF?

Nie ma szans na to bo w trybie MF nie ma potwierdzenia dźwiękowego, jedynie pokazuje się zielona kropka w wizjerze, przy czym aby ta kropka się pojawiła, obiektyw musi posiadać elektronikę.

Pozdrawiam,

profile.country.pl_PL.title
c.d.n.
Poszukiwacz

Lars napisał(a):

cdn napisał(a):



cdn napisał(a):

Już nie mam A77 (...)


Mam nadzieję, że chciałeś napisać, że już nie masz A700...


Też mam taką nadzieję ....
40 z 48 godzin w pracy i już nie wiem co piszę ...
Starzeję się.
Mam A77, już nie mam A700.

profile.country.pl_PL.title
k.stefanek
Początkujący

Rozumiem. Ja mam bardzo , bardzo cichy -niesłyszalny dźwięko ostrzenia. Resztę spraw rozumiem.. Czy w kwestii sygnału może mi ktoś pomóc? :c7

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

stefanek napisał(a):

Czy w kwestii sygnału może mi ktoś pomóc? :c7


skoro niesłyszalny, to tak - serwis.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
k.stefanek
Początkujący

Dzięki. Rozumiem, że w A700 dźwięk ostrzenia powinien być słyszalny normalnie, to znaczy w miarę głośno..Tak? Po prostu mój egzemplarz ma wadę? :(

profile.country.pl_PL.title
k.stefanek
Początkujący

Błagam. Nie chciałbym tak od razu wysyłać do serwisu/koszt/, więc mam apel do użytkowników A700, a jest ich przecież sporo, o uwagi o sygnałach ostrzenia i propozycje odnośnie mojej sprawy.. Pozdrawiam. :c56

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

stefanek napisał(a):

Błagam. Nie chciałbym tak od razu wysyłać do serwisu/koszt/, więc mam apel do użytkowników A700, a jest ich przecież sporo, o uwagi o sygnałach ostrzenia i propozycje odnośnie mojej sprawy..


Słuchaj, miałem A700 przez 2 lata i sygnały były słyszalne.

Nie wiem ile jeszcze razy trzeba napisać, że skoro uznajesz, że jest zbyt cicho, to jedynie serwis Ci pomoże?

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

stefanek napisał(a):

Błagam. Nie chciałbym tak od razu wysyłać do serwisu/koszt/, więc mam apel do użytkowników A700, a jest ich przecież sporo, o uwagi o sygnałach ostrzenia i propozycje odnośnie mojej sprawy.. Pozdrawiam. :c56



Widzisz, być może nikt nie umie Ci pomóc bo jest to sprawa bardzo subiektywna - cichy dźwięk. Zależy to od osoby, która słucha. Dla jednego będzie dany dźwięk cichy, dla innego bardzo głośny i przeszkadzający. Nie wiem skąd jesteś ale może masz szansę spotkać się z jakimś użytkownikiem A700 i sprawdzić czy jest różnica w stosunku do Twojego aparatu. Na odległość bardzo ciężko wyrokować w sprawie tak zależnej od wielu czynników, z których człowiek jest największą niewiadomą.

profile.country.pl_PL.title
c.d.n.
Poszukiwacz

Głośność to pojęcie względne. Bo nie określisz chyba jej w dB?
Nie wiadomo skąd jesteś, więc nikt Ci nie zaproponuje spotkania dla porównia.


EDIT:
Piotruso szybszy :-)

profile.country.pl_PL.title
k.stefanek
Początkujący

Kochani! Jestem z Gdańska. A o subiektywność dźwięku, to powiem , że GO nie słychać. Może jest użytkownik A700 z Gdańska? Proszę o kontakt.... :c10