anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kdl-52lx900

dzimus
Początkujący

kdl-52lx900

Dzień dobry .
Widzę na forum że wszyscy tylko dyskutują ten dobry ten lepszy a tamten super i wogole a nikt niema odwagi kupic i przetestowac w domu moja ocena jest taka za te pieniądze nie powala na kolana super nowoczesna technologia 3d .Mamy okulary i co tylko i gdybym mial jeszcze raz wybierac napewno nie zainwestuje w 3d.
Tyle mam do powiedzenia panowie mądrale co na wystawie widzieli pokazowy model.

38 ODPOW. 38
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Dobry Wieczór :D
gratuluje zakupu telewizorka. Co do 3D, proponuję zapoznać się z ciekawym wątkiem i wyrazić swoje zdanie na ten temat. Link do wątku:
viewtopic.php?f=212&t=7059&start=0&st=0&sk=t&sd=a" target="_blank

Tam już wyraziłem swoje zdanie, ale nawiązując do LX900 powtórzę. Telewizory z tej półki to nie samo 3D. Przede wszystkim dostajesz telewizor wyższej klasy, LX900 - to prawie najwyższa półka. Masz tam rozwiązania techniczne których próżno szukać w innych modelach - pomijając już same 3D. Telewizor charakteryzuje się bardzo dobrym obrazem, którego nie otrzymasz na dużo tańszych modelach. Zresztą pewnie sam to zauważyłeś...

profile.country.pl_PL.title
Sebek-----
Początkujący

Jedyne co mnie odstrasza od LX900 to cena, ale wstrzymam się od osądów. Jakie zalety i wady według was ma ten model?

Ravi-----
Początkujący

Dla mnie lx900 to model dla osób zdecydowanie stawiających na design samego telewizora (tak samo jak seria nx) na niewątpliwy plus odnośnie odtwarzania materiałów 3D można zaliczyć wbudowany transmiter coś czego nie ma nawet hx900, czyli bez dodatkowych zakupów i ustawiania nadajnika 3D cieszyć się tą technologią identyczna sytuacja jest z wifi które zostało wbudowane (nie potrzeba dodatkowego adaptera). Zdecydowanie praktyczne rozwiązanie jeśli chcemy powiesić telewizor na ścianie. Oczywiście świetnie radzi sobie ze standardowymi źródłami sygnału czy to SD czy też HD, ale musisz być świadomy, że pod tym aspektem króluje jednak hx900 i do tego nie ma żadnych wątpliwości.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Nie wiem czy można porównać LX900 do HX900. To są całkowicie inne modele. HX900 jest telewizorem nastawionym na najwyższej jakości obraz. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób których priorytetem jest jakość obrazu.
Za to LX900 jest pełen multimedialnych i nowoczesnych rozwiązań. Ma wbudowane WiFi, zintegrowany transmiter 3D, sporo ciekawych czujników itd. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących zintegrowane i nowoczesne rozwiązania. Do tego jakość obrazu jak w telewizorach z wyższej półki.
HX900
http://www.sony.pl/product/t46-hx-series/kdl-46hx900

LX900
http://www.sony.pl/product/t46-lx-series/kdl-52lx900

profile.country.pl_PL.title
minnor666
Początkujący

Witam
Jestem tu nowy, i od 3-5 dni szukam w necie, i nie moge się zdecydowac...
kupić 52 cale z serii LX czy HX...niby podobne..ale..
Jesli ktoś może podpowiedziec to bardzo proszę .. :thumbsup:
Mam juz zestaw kina BDV-E970W i teraz czas na zmianę TV.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Moim zdaniem, którykolwiek kupisz będziesz zadowolony - to są bardzo dobre modele.
Przewagą LX'a są okulary w standardzie, HX'a lepszej jakości obraz i chyba spokojniejszy design (brak tej srebrnej listwy na dole).

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

minnor666 napisał(a):

Witam
Jestem tu nowy, i od 3-5 dni szukam w necie, i nie moge się zdecydowac...
kupić 52 cale z serii LX czy HX...niby podobne..ale..
Jesli ktoś może podpowiedziec to bardzo proszę .. :thumbsup:
Mam juz zestaw kina BDV-E970W i teraz czas na zmianę TV.


Nad Twoją wypowiedzią jest odpowiedź :c6 Musisz sobie zadać pytanie, czy chcesz mieć więcej funkcji, dodatków, czujników itd (LX900), czy lepszej jakości obraz (HX900). I odpowiedź będzie prosta.

profile.country.pl_PL.title
minnor666
Początkujący

wybór padł na 60LX900....jutro uruchamiam, to się okaże czy bedzie OK :c8

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

minnor666 napisał(a):

wybór padł na 60LX900....jutro uruchamiam, to się okaże czy bedzie OK :c8


Już podłączony? Jak wrażenia?