anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kdl-52lx900

dzimus
Początkujący

kdl-52lx900

Dzień dobry .
Widzę na forum że wszyscy tylko dyskutują ten dobry ten lepszy a tamten super i wogole a nikt niema odwagi kupic i przetestowac w domu moja ocena jest taka za te pieniądze nie powala na kolana super nowoczesna technologia 3d .Mamy okulary i co tylko i gdybym mial jeszcze raz wybierac napewno nie zainwestuje w 3d.
Tyle mam do powiedzenia panowie mądrale co na wystawie widzieli pokazowy model.

38 ODPOW. 38
profile.country.pl_PL.title
Nypall
Początkujący

Po przerwie...
Problemy ustały, wyłączyłem wszystko!
Wydaje mi sie, że to czujnik obecności. On dziala jakby w nastepujący sposób:
Siedzę i nie ruszam się , po jakimś czasie tv zanim wygasi obraz przygasza go lekko a dopiero po chwili gasi całkiem.
Kiedy nastepuje przygaszenie poruszę sie i zas sie rozjaśni.
Będe jeszcze testował ale wychodzi ze tak to dziala.

Sony Centre Opole
spolDon1fhkbr
Początkujący

Nypal napisał(a):

Po przerwie...
Problemy ustały, wyłączyłem wszystko!
Wydaje mi sie, że to czujnik obecności. On dziala jakby w nastepujący sposób:
Siedzę i nie ruszam się , po jakimś czasie tv zanim wygasi obraz przygasza go lekko a dopiero po chwili gasi całkiem.
Kiedy nastepuje przygaszenie poruszę sie i zas sie rozjaśni.
Będe jeszcze testował ale wychodzi ze tak to dziala.



Daj w tryb demo. Wtedy widzisz co rozpoznaje. Nie wiem czy LX900 tak miał, ale np. HX920 miał 3 stany. Patrzysz na niego, wykrywa ruch, ale nie rozpoznaje twarzy (przygasza obraz), nie wykrywa ruchu to wyłącza. Może siedzisz za daleko dla tego czujnika?

profile.country.pl_PL.title
gaja-----
Początkujący

Witam, :c37
Mam takie pytanie - Jak można korzystać z serwisu internetowego w tym TV? :c2
Jak wiadomo nie ma on przeglądarki. Ale może coś można jakoś doinstalować czy coś?

Chodzi mi konkretnie o serwis HBO GO

:c69

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Doinstalować się nie da. Jedynym pomysłem jaki mam, jest wykorzystanie telewizora jako monitora i wykorzystanie przeglądarki z PC.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Może powinieneś skorzystać z Sony Internet TV.
Telewizora nie musisz wymieniać a za niewielką kwotę możesz dokupić Blu-ray i cieszyć się serwisami takimi jak Ipla, TVN i inne. Listę znajdziesz na stronie Sony.
ODTWARZACZE BLU-RAY
Nie pamiętam czy jest tam konkretnie HBO GO - to będziesz musiał doczytać.
Duży plus tego rozwiązania jest taki, że masz wszystko w jednym pilocie dzięki funkcji Bravia Sync.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

HBO GO na dzień dzisiejszy nie jest dostępny w telewizorach BRAVIA. Ten kanał jest dostępny w Internecie, oraz u niektórych operatorów sieci kablowych i platform satelitarnych. Chyba w większości przypadków jest to kanał płatny. Być może to ogranicza tę usługę.

profile.country.pl_PL.title
Buchel_
Początkujący

HBO GO jest nawet w telewizorach niektórych producentów. Czy wiadomo coś, czy i ew. kiedy można liczyć na tę usługę w Bravia? Bo nie wiem, czy mam zamawiać u mojego opratora extra player, czy może jednak się wstrzymać.

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Nie sądzę aby ktoś tu na forum miał wgląd w plany Sony co do podpisywania umów. Myślę, że powinieneś skotaktować się najlepiej poprzez e-mail z biurem obsługi Sony, gdyż myślę że tam ktoś mógłby mieć takie informacje.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Najszybciej możesz skontaktować się z BOK wykonująć szybki telefon:

0 801 382 462
(koszt połączenia wg taryfy operatora)
Godziny otwarcia :
Poniedziałek-Piątek 9.00 – 18.00

Dni wolne od pracy:  w dni wolne od pracy nasze centrum kontaktów jest nieczynne.

Jednak szczerze wątpię aby osoba pracująca w "infolinii" miała takie informacje. Jak historia pokazuje - Sony informacje o większych wydażeniach (choćby uruchomienie usługi HbbTV) informuje oficjalnie i na szeroką skalę.

Pozdrawiam Stubb