anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wkurzajace HBBTV

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
miborek
Nowicjusz

Wkurzajace HBBTV

Hej,

Czy was też denerwuje HBBTV?

Właśnie oglądam fillm na jedynce i pojawia mi się reklama hobbita. Owsze, zamierzam się na niego wybrać, ale jak klikam "exit" na pilocie (aby wyłączyć bannerek hobbitowy) to znaczy, że trailer chcę obejrzeć później.

Zaś TVP z uporem maniaka wciąż pokazuje mi w odstępach półsekundowych bannerek hobbita (który zajmuje z 10% ekranu).

Czy macie sposób na to? Da się jakoś włączać HBBTV "na żądanie"? Bo wyłączenie "automatycznego startu aplikacji interaktywnej" nie pozwala na korzystanie z tej funkcji w ogóle.

Tagi (1)
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Nie probowałem do tej pory w jakiś sposób "blokować" reklam w HbbTV. Informacje jakie można znaleźć w sieci wskazują na to, że jesteśmy tak samo skazani na "wyskakujące banery reklamowe" w HbbTV tak jak w normalnej TV na bloki reklamowe, których nie da się ominąć (no chyba, że ktoś wyjdzie do łazienki :wink: ).

Jedyne informacje jakie znalałem o reklamach w HbbTV dotyczą możliwości reklamowych dla firm, które chciałyby wykupić taką reklamę.

http://hbbtv.pl/interaktywna-reklama-w-hbbtv/

Moim zdaniem nie będzie możliwości stałego wyłączenia banerów, ale uważam że powinny te reklamy, po ich wyłączeniu, znikać na dłuższy czas.

Pozdrawiam Stubb

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Nie probowałem do tej pory w jakiś sposób "blokować" reklam w HbbTV. Informacje jakie można znaleźć w sieci wskazują na to, że jesteśmy tak samo skazani na "wyskakujące banery reklamowe" w HbbTV tak jak w normalnej TV na bloki reklamowe, których nie da się ominąć (no chyba, że ktoś wyjdzie do łazienki :wink: ).

Jedyne informacje jakie znalałem o reklamach w HbbTV dotyczą możliwości reklamowych dla firm, które chciałyby wykupić taką reklamę.

http://hbbtv.pl/interaktywna-reklama-w-hbbtv/

Moim zdaniem nie będzie możliwości stałego wyłączenia banerów, ale uważam że powinny te reklamy, po ich wyłączeniu, znikać na dłuższy czas.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
fikcja
Początkujący

To nachalne HBBTV jest irytujące i powinna być opcja wyłączenia tego ustrojostwa , jak by nie było to jak na razie za telewizory się płaci i to słono więc mamy prawo do decydowania co chcemy a czego nie !

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Zauważyliście minimalne zmniejszenie ilości (częśtotliwości) reklam w HbbTV? Mam pewną teorię na ten temat i zapewne nie odkryję tutaj Ameryki :smileynaughty:.

Jest to nowa technologia pod względem wdrażania oraz rozwoju. Musi w pewien sposób na siebie zarobić, a najlepszym (głównym) sposobem zarabiania jest reklama.

W jaki inny sposób wytłumaczyć olbrzymie nakłady wydawane przez stacje telewizyjne na zakup nowych filmów lub utrzymywanie wszystkich prezenterów telewizyjnych oraz wiadomości?

Im lepsze filmy tym lepsza oglądalność;

Im większa oglądalność tym droższa reklama;

Im droższa reklama tym więcej pieniędzy;

Im więcej pieniędzy tym lepsze filmy;

I łańcuszek szczęścia zamyka się ku naszej uciesze z nowymi filmami - jedyni minus to reklamy :smileycrazy:

Pozdrawiam Stubb