anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Alfa 350 Pod słońce

kamil1114
Początkujący

Alfa 350 Pod słońce

Czy można robić alfą 350 zdjęcia słońca ?

16 ODPOW. 16
profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

zużyjesz więcej baterii na zbędny błysk

kamil1114
Początkujący

Czyli lepiej wyłączać go , jak się ludzi nie fotografuje.

A do czego służy AEL ?

profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

instrukcja

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

kamil1114 napisał(a):

Ok , a jest różnica jak zrobię zdjęcie z redukcją czerwonych oczu przyrodzie ?


A musisz do tego lampy używać? :shock: I do tego wbudowanej?
Daje najbardziej płaskie światło i n ieciekawy efekt. Przedbłyski dooczne nic nie maja tu do rzeczy, poza większym? zużyciem akumulatora.

------------------------------
fotoamator
kamil1114
Początkujący

Dziękuje , to warto wiedzieć. Już nie będę włączał lampy błyskowej do fotografowania przyrody.

Niestety nie umiem jeszcze dobrze fotografować , czekam na ładniejszą pogodę , to może gdzieś pojadę porobić zdjęcia. Na razie wszystkie zdjęcia robiłem w domu.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

kamil1114 napisał(a):

Dziękuje , to warto wiedzieć. Już nie będę włączał lampy błyskowej do fotografowania przyrody.

Niestety nie umiem jeszcze dobrze fotografować , czekam na ładniejszą pogodę , to może gdzieś pojadę porobić zdjęcia. Na razie wszystkie zdjęcia robiłem w domu.


Znam ten ból. Swój pierwszy aparat dostałem w lutym :) Nie mogłem się doczekać maja, bo "w zimie się zdjęć nie robi".

A lampy można i należy używać, ale trzeba do tego podejść z głową. Jak chcesz mieć ładne fotki a nie "pstryki"

------------------------------
fotoamator
kamil1114
Początkujący

Jest ciężko , ale jakoś próbuję wytrzymać. Ten czas chcę wykorzystać na naukę , żeby w lecie robić porządne zdjęcia , ale niestety bez praktyki nie za bardzo mi to wychodzi ;)

Nie wiem czemu , ale cały czas mam wątpliwości , czy wybrałem dobry aparat , byłem prawie zdecydowany na canona eos 450d , tylko on nie miał stabilizacji w korpusie , ale za to miał matryce CMOS.

Czemu czas otwarcia migawki mogę ustawić maksymalnie tylko na 1/160 ?