anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem współpracy gripa i body

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Problem współpracy gripa i body

Występuje u mnie taki problem, który objawia się pokazywaniem słabej baterii na wyświetlaczu, podczas gdy w rzeczywistości jest jej np 44%. I dzieje się to tylko wtedy, gdy używam gripa.
Może jednak sony wypościłoby aktualizację poprawiającą współpracę body z grypą - bo jest to trochę irytujące...

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

grip oryginalny ?

bo u mnie nigdy nie było problemów, a aparat z gripem od sierpnia praktycznie dzień w dzień jest używany

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Niestety nie jest oryginalny...

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Deviant napisał(a):

Niestety nie jest oryginalny...


No to trudno mieć pretensje do producenta aparatu.... :smileyrolleyes:

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Nie mam pretensji do producenta aparatu - sam grip to tak prosta konstrukcja, że problemy można doszukiwać właśnie w elektronice body. Do A700 były jakieś softy poprawiające współpracę z gripem - pewnie dlatego, że występowały podobne problemy?
Wszystko działa bardzo dobrze - jedyny problem, to właśnie pokazywanie wyczerpanej baterii...

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Deviant napisał(a):

Nie mam pretensji do producenta aparatu - sam grip to tak prosta konstrukcja, że problemy można doszukiwać właśnie w elektronice body.


Ale Ty masz zamiennik! Z oryginalnym wszystko działa bez zarzutu więc zastanów się po co Sony ma wypuszczać jakieś poprawki? Druga sprawa, to jednak tam znacznie więcej elektroniki w tym gripie niż choćby w Dicainie do A100.

Wszystko działa bardzo dobrze - jedyny problem, to właśnie pokazywanie wyczerpanej baterii...


Masz 2 wyjścia:
1. kupić oryginał
2. przywyknąć

Z czego druga opcja jest chyba najrozsądniejsza ;)

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Druga opcja jest jak najbardziej rozsądna, chyba, że dostanę oryginał w podobnej kwocie co zamiennik.

Pod koniec roku jednak będę się rozglądał za body A700 wraz z oryginalnym gripem - wtedy miejmy nadzieje nie będzie problemów.