anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Program do obróbki RAW

profile.country.pl_PL.title
arkan2
Początkujący

Program do obróbki RAW

Czy do programu do obróbki RAW dołączanego z zakupionym aparatem można zdobyć spolszczenie ? ( cusik kiepsko z angielskim :rolling_eyes: )

22 ODPOW. 22
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Używałem czasem Picasy3 do wrzucania fotek wsadowo na google-album, ale ostatnio przy każdym włączeniu "resetuje mi wizję", czyli po prostu monitor przechodzi w stan czuwania i budzi się tylko po resecie, więc sobie dałem sposób z picasą. Może jak dopracują... :c9

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Arturro10
Użytkownik

Dzięki Kris za uwagę ;)

1 w aparacie można ustawić raw+jpg i po kłopocie z lenistwem , jak coś nie spasi to zaglądasz do raw'u. korekta imprezowej fotki i po kłopocie.

tak wiem że jest taka opcja w aparacie ale po ustawieniu jej można zapisać jeszcze mniejszą liczbę zdjęć bo wszystko zapisuje się podwójnie, także nie zadowala mnie ta opcja za bardzo (chyba że jak już kupię 2 kartę) i rzadko z niej korzystam chociaż czasami się przydaje ;) Chciałem dowiedzieć się co do jakiegoś programu i dostałem odpowiedź zadowalającą :D

Dziękować :D

profile.country.PL.title
Arturro10
Użytkownik

no dobra tylko gdzie znajduje się ta opcja w programie Image Data Converter gdzie mogę zapisać na raz cały folder ze zdjęciami w format jpeg?? Bo jakoś doszukać się nie mogę :(

mam też zapytanie ale zdjęcie wstawię w galerii mojej to zapraszam :) viewtopic.php?f=32&t=2430&p=30669#p30669