anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

III Plener Sony - Tuczno ( FotoBitwa Colorful vs. kris )

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

III Plener Sony - Tuczno ( FotoBitwa Colorful vs. kris )

:c37

Podczas 3-go pleneru Foto Klubu w Tucznie, po małym spacerku wraz z Elą (Colorful), postanowiliśmy zabawić się w "pojedynek".
Tak się szczęśliwie złożyło, że footgrafowaliśmy tym samym obiektywem, także sprzęt jakościowo nie odbiegał znacząco od siebie.
Spacerek był zwykłą przechadzką, dopiero później Ela wyszła z propozycją, która i mnie chodziła po głowie.

To tyle tytułem wstępu, a teraz konkrety. Najważniejsze to ta sama ogniskowa (najlepiej jak jest to ten sam obiektyw) i to samo miejsce, o tym samym czasie.
Co robicie Wy? Wy odgadujecie, czyje są prace i fajnie będzie jeśli napiszecie, które zdjęcie się Wam podoba, a które nie.
Oczywiście zachęcam innych do zabawy, do spotkania się i potraktowania tej zabawy jak treningu nad samym sobą - myślę, że fajnie jest zobaczyć inne spojrzenie na ten sam temat :D


FotoBitwa - 01 - Colorful i Kris - obiektyw Carl Zeiss 135mm 1.8

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
78 ODPOW. 78
profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

Czas na odsłonę. Dziś mija 5 dzień ;)

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

dokładnie, też jestem ciekaw jak to będzie :)

profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

No i co z tym "Pojedynkiem Mistrzów"? :c18 :c18

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

proszę o chwilkę cierpliwości :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

Kochani!

Wszystko jest już jasne. Zabawa okazała się być bardzo interesująca - znacie nasze zdjęcia, galeria każdego z nas jest dość mocno rozbudowana, a jednak zagadka okazała się ciekawsza, niż mogłoby się to wydawać. Na początek - garść "statystyk" :c20

Zdecydowanie najbardziej podobało się zdjęcie 01, zdjęcia 02 i 04 były wskazywane podobną ilość razy (02 osiągnęło ciut lepszy wynik), no i bezsprzecznie najmniej podpasowało Wam zdjęcie 03.


A Wasze typy?
Najpewniejsi byliście przy zdjęciu 01 - prawie 70% wskazywało, że to zdjęcie krisa. Jednakowo głosowaliście na zdjęcia 02 i 04 - ponad 60% przypisywało je mojemu "oku". Największy problem sprawiła minimalna GO zdjęcia 03 - trochę ponad 50% z Was uznało, że to zdjęcie krisa.

W dużym skrócie - Wasze głosy:
01 - kris
02 - colorful
03 - kris
04 - colorful



W tym miejscu pragniemy serdecznie pogratulować Tomkowi (Tomek69N) i Ani (Aniqa) za niezłą intuicję, a za "jeszcze lepszą" - silnej grupie "pod wezwaniem" składającej się z następujących osób - Lajam, Monty, Methos, Beata, ania.s, paulina oraz Starosta, bowiem prawda jest taka:

01 - autorstwa colorful
02 - autorstwa krisa
03 - autorstwa colorful
04 - autorstwa krisa


Z 19 osób typujących autorstwo (niektórzy tylko wyrazili opinie o zdjęciach samych w sobie) 7 obstawiło totalnie źle! Czyż to nie ciekawe? :)

Dzięki piękne za wspólną zabawę i mamy nadzieję, że takich pojedynków będzie więcej! :)


kilka słów od krisa:
ja ze swojej strony dodam, że zabawa naprawdę jest świetna :D
zwłaszcza jak się czytało uzasadnienia co do typowania. Miło było mi słyszeć dobre słowa oraz te negatywne....
zwłaszcza o mdłości kadru 04 :c20

Deviant, dzięki za słowa o "starannym" kadrze :c22
jak widzisz małe GO z trójki to Kolorowej zabawa :D



zachęcam innych, w miarę możliwości - wiem, że to trudne, ale naprawdę do zrobienia :thumbsup:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Nie rozumiem dlaczego skoro trafiliśmy z Aniqą w samo sedno mamy gorszą intuicję od reszty?
Droga colorful widząc małą GO na 1 i 3 nie miałem wątpliwości, że to Twoje dzieło. Co do typu dwójki to kris jest zwolennikiem nasycenia, saturacji. Na czwórce jest dobra konwersja krisa co Tobie nie zawsze wychodzi ;) Teraz lepiej?

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

Tomku, ta "lepsza intuicja" to było żartem - Ci którzy typowali totalnie na odwrót, wszak Ty i Ania jesteście podkreśleni kolorem. Mój błąd, faktycznie można to inaczej odczytać, dopisuję więc cudzysłów :)

profile.country.en_GB.title
Monty-----
Poszukiwacz

Teraz juz podac adres pod jaki wyslecie nagrody czy troche pozniej? :c18

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

przypominam, że nagrodą jest uścisk delikatnej dłoni - możesz sobie wybrać, czyja dłoń to ma być :slight_smile:

profile.country.en_GB.title
Monty-----
Poszukiwacz

To ja wybieram Twoja... :D


Pozostaly jeszcze trzy do rozdysponowania.
Lajam niech sciska krisa...ma go po sasiedzku :c34