anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kilka moich zdjęć. Pavelo.

pavelormn
Początkujący

Kilka moich zdjęć. Pavelo.

Witam wszystkich. Tak jak w temacie :)
Wszystkie zdjęcia wykonane Sony Alpha 200 ze standardowym obiektywem.
Więcej na : http://www.ice-lens.com

Pozdrawiam :)

39 ODPOW. 39
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Spróbuj ocieplić i nasycić kolory. IMHO byłoby lepiej ;)

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Jarzębinka bardzo fajna :thumbsup:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
pavelormn
Początkujący

Kilka zdjęć, które zrobiłem jeszcze latem .. :)

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

11 - szkoda , że tak z góry :rolling_eyes:
12 - wow , widoczek bardzo fajny ( te chmurki , zieleń ...) ale mam wrażenie jakby troszkę leciał w prawo. No i czemu takie małe foto :question:
Pozdrawiam

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Witam
15 - nieźle pokazane auto (gdyby jeszcze w tle nie było tego drugiego auta... :thumbsup: )
13 - ciekawy kadr. Nie do końca podoba mi się stylizacja (chyba wolę łagodniejsze), ale doceniam intencje autora i wiem, że zdjęcie może się podobać.
14 - nie pasuje mi wyczyszczona tablica rejestracyjna (chociaż w 15 mi nie przeszkadza)

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Autka fajne ... szkoda tylko tych tablic , które przycigąją tam właśnie wzrok :c20

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.en_GB.title
Toxek.
Początkujący

11-tka cudowne! :)

Zapraszam do Siebie :D

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

z tymi tablicami i samochodami jest tak, że jak już się robi fotki, to albo się zakrywa tablice jakimś logo, napisem etc (nie w PSuju, a w rzeczywistości), albo się je zdejmuje (trwa to długo, ale jak coś robić to porządnie).
Lancer ma lepsze miejsce, bo Betka ma chaos w tle.

A zdjęcie dziewczyny nie przyciągnęło mojej uwagi. Przy tej pozie wyszła, jakby była w stanie błogosławionym ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
docentstopczyk
Początkujący

7/8 - superanckie. u mnie na CRT są też ciemnawe, ale akurat takie mi pasują :)