anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

martha- kiczyk

profile.country.PL.title
martha.
Użytkownik

martha- kiczyk

przyszedl czas na mnie i na moje twory ,ktore w miare zasobow czasowych staram sie produkowac :nauseated_face:
mile widziana wszelka krytyka :nauseated_face:
michaelem freemanem nie jestem
ale moze kiedys... :c34 w kazdym badz razie dobrze miec marzenia.

(z gory przepraszam za wszelkie bledy we wstawianiu zdjec ktore moga sie pojawic i ktore moga wyniknac z tego iz z komputerami to sie za bardzo nie lubimy)

zpraszam :c37

183 ODPOW. 183
profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

O! Badylki! :D Lubię...

Tylko, że badylki (a kwiatki to szczególnie) światło lubią a na zdjęciu ciemnawo troszkę :c20 No i (ale to już osobiste me zdanie) z lewej bym ciachnął a z prawej dołożył... Znaczy modele w lewo ciut przesunął :D

martha napisał(a):


michaelem freemanem nie jestem


No i słusznie bo po co dwóch? :smileymrgreen:
W każdym razie fajny początek tylko... ilościowo skromny :smileythumbsup: :D

profile.country.PL.title
martha.
Użytkownik

a wiesz Dosiu ,ze ciachnelam z prawej zamiast z lewej :smileyredface:
ogolnie w obrobce tez jestem klapiszon narazie. ale nie poddaje sie i walcze.

co do ciemnosci to wlasnie zauwazylam ,ze tak jakos...hmy
ogolnie ciezkie warunki dzis pogodowe milismy na wyspie, takze bylo duzo fajnych okazji ale swiatelko ni w zab ni w oko,no nie moglam rozgryzc jak do tego podejsc.

co do ilosci to wrzucilam jedno tak na probe czy czegos znowu nie namieszam.ale wiem juz co i jak, takze dorzuce wiecej :nauseated_face:

(ps no i namieszalam ale juz poprawilam)

profile.country.pl_PL.title
marcnow
Początkujący

Bardzo ładne kwiatuszki :) znawca ze mnie żaden, ale jak dla mnie to:
1 - jak Doslav - mniej z lewej, więcej z prawej
2 - najbardziej mi przypadło do gustu :thumbsup:
3 - wydaje się być troszkę poruszone
4 - też ładne, fajna perspektywa :) ciekawe jak by było z ostrością na pierwszy badylek :)

krzyho4
Początkujący

a ja na twoim miejscu zastanowil bym sie nad dodaniem saturacji do tych fotek (nabraly by innego wymiaru ) a kadr rowniez mozna by zmienic na mniej centralny , po za tym sa jak najbardzej ok!

profile.country.PL.title
martha.
Użytkownik

dziekuje za komentarze i porady :c22

co do saturacji to w przeszlosci zdarzalo mi sie przesadzac dlatego teraz dodaje jej tylko odrobinke jesli uwazam to za konieczne ale zaraz jeszcze pomajstruje i zobacze jak to bedzie wygladalo po wiekszym nasyceniu ;)



dorzuce jeszcze krabia noge(tyle co z biedaka zostalo po odplywie :? )

profile.country.PL.title
martha.
Użytkownik

widze ,ze chyba nie bardzo sie u mnie podoba :( .
bardzo bym chciala robic lepsze fotki wiec tymbardziej prosze, o pozastawianie komentarzy ze wskazowkami co moge/co powinnam robic aby takie byly. ;)

tym razem wstawiam moje pierwsze fotki z raynoxem.nie powiem troche sie nawalczylam z nim w lesie, zwlaszcza z motylem, ktory w nosie mial raczej wspolprace ze mna :rolling_eyes:
podly jeden :smileytwisted:

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

czesc fajna galeria :thumbsup:
6-szkoda tego badylka co wszedł w kadr

profile.country.PL.title
martha.
Użytkownik

no tak wiem o tym badylku :?

gonilam za tym motylem po lesie jak glupia.siostra i tż'et mieli za to wielki ubaw, bo jak go wkoncu dopadlam to pozycje przyjelam...no hmy nie bardzo :smileyredface: (na domiar wszystkiego jeszcze torba w glowe oberwalam :smileyevil:

profile.country.pl_PL.title
norobob
Początkujący

miło było zobaczyć