anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Re: mapasja zaprasza do swojej galerii

profile.country.pl_PL.title
mapasja
Początkujący

Re: mapasja zaprasza do swojej galerii

Witam
Po długiej nieobecności...
Po czasie poszukiwań, rozważań...
po kłótniach w sklepach fotograficznych i błaganiach o sprzedaż mojej wymarzonej alphy, musiałam odczekać aż kasa się uzbiera, nikt nie chciał dać na raty :(
No w każdym razie- kupiłam.
Jest to Alpha 500.
:):):):) :D :c34 :c34 :c34 :c34 :nauseated_face:
w końcu :)
Na razie z 18-55 SAM, ale jakoś się sprawdza, później się zobaczy...
póki co nie żałuję.
W fotojokerze zrobili promocję na 1999 zł, jak to zobaczyłam, myślałam, że zniosę jajo, musiałam ją mieć!
w media markt też jest ta promocja w tej cenie.
Taniej na pewno bym nie spotkała,
w pewnym momencie o mały włos, niemalże, kupiłabym Nikona D5000....ale później mi przeszło na szczęście, bo tamten tej alphie nie dorównuje :) nawet cenowo jest droższy teraz.
Tak więc wrzucam jedno z pierwszych fotek z nowego lustra, reszta do wglądu w mojej galerii :)
Pozdrawiam wszystkich,a szczególnie tych, którzy byli za 500-tką i mnie wspierali.
I pozdrawiam Tadeusza, który na samym początku powiedział, że czuje, że wybór padnie na 500tkę z 18-55 SAM. :)
To człowiek wizjoner, słuchajcie się go :) :thumbsup:

66 ODPOW. 66
profile.country.pl_PL.title
jmw.w-----
Nowicjusz

27 - :thumbsup: za pomysł!

profile.country.pl_PL.title
mapasja
Początkujący
profile.country.pl_PL.title
mapasja
Początkujący
Niniel
Początkujący

30. jak dla mnie urocza :)
62. tu się będę troche czepiać :P szkoda że broda ucięta i że cień na twarzy jest. Tak po za tym, to te zdjęcie byłoby najlepsze z całej serii :)

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

30 jest całkiem milusie
61, chyba fajniej by było, gdyby modelka patrzała w obiketyw i miast otwartych ust, miała uśmiech na twarzy ;)
62 - cień lizaka można było jakoś tak ciekawiej umiejscowić, żeby był głównie na oku, nie zasłaniał połowy twarzy, za przedmówczynią- szkoda tej uciętej brody
63, od pstryk, ani tło ciekawe, ani ogólnie jakoś, do dopracowania na przyszłą sesję ;)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

mapasja napisał(a):

ładnie?


W zasadzie ładnie, ale...
61 - bardzo dynamiczne, ale ciasno skadrowane - przydałby sie format 16:9, albo podobny, z większą ilością wolnego miejsca przed balonikami
62 - ciekawy pomysł z tym lizakiem... masz więcej? Mam na myśli to, czy zrobiłaś tylko to jedno ujecie, czy próbowałaś poeksperymentować: bliżej, dalej, cały policzek w cieniu, bardziej czerwony cień... itp. Tu, lepiej, żeby na nosie ten sień sięgał do skraju policzka (prawego - modelki). Ucięta broda? Tu nie jestem purystą - choć mogłaby być w całości.
63 - może i ot - pstryk, ale mnie się podoba - takie niewymuszone, jakby spontaniczne - fajne :smileythumbsup:

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
mapasja
Początkujący

tak mam więcej z lizakiem.
to są zdjęcia z konkursu fotografii na żywo, bez obróbki komputerowej.
to z balonami wygrało 3 miejsce w kategorii najlepsze zdjęcie.
więc ciekawa byłam Waszej opinii.
a balony miały porwać modelkę,dlatego mina taka :)