anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

wolak - burzowo :) komentarze mile widziane :)

profile.country.pl_PL.title
wolak-----
Poszukiwacz

wolak - burzowo :) komentarze mile widziane :)

Moje pierwsze fotki moim nowym NEX'EM :)

106 ODPOW. 106
profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

wolak napisał(a):

Jak są kiepskie to powiedz co byś zrobił lepiej ? ;> :)


:c18
Po pierwsze z tego co się znam mogłeś zwiększyć ISO na 800 jak nic, ciemno było :c20
Następnie zmniejszyć przesłonę na jak najmniejszy numerek, tak żeby przesłona była jak najbardziej otwarta.

I to by było na wszystko co wiem z mojego skromnego doświadczenia

edit: użyj też fotoszopa lub lr'a żeby je wyrównać i trochę rozjaśnić :c20

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

wolak napisał(a):

Jak są kiepskie to powiedz co byś zrobił lepiej ? ;> :)

Landszafty to nie mój ogródek, jednak wcale nie muszę umieć "robić lepiej" żeby móc powiedzieć, co mi się nie podoba.
A konkretnie. Ja bym zszedł jednak na poziom plaży i kadrował tylko morze + niebo (ewentualnie z falochronem).Poczekałbym też, aż słońce zniknie za horyzontem, wtedy można by uzyskać równomierne naświetlenie i morza i nieba (a tak masz "poprawne" niebo i niedoświetlony dół). No i nie wstawiałbym trzech niemal takich samych zdjęć - wystarczyłoby jedno.
pzdr

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

13 oki
15 lepsza od 14 :P

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Zachód słońca słabo złapany :c9

Dłuższa ogniskowa, więcej nieba a mniej wody.

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
wolak-----
Poszukiwacz

Dziś mam do was pytanie bo robiłem zdjęcia pokazu fajerwerków i nie wszystkie mi wyszły.
Zdjęcia robiłem na statywie.

profile.country.pl_PL.title
wolak-----
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
jalu_63
Poszukiwacz

2 i 9 z ostatnich najmniej mi sie podobały, zabrakło szerszego kadru i za długo naświetlane więc za dużo ognia
siegnąłeś po dość trudny temat technicznie, ale według mnie bardzo fajnie Go pokazałeś

profile.country.pl_PL.title
wolak-----
Poszukiwacz

No właśnie zrobiłem głupi błąd bo pchałem się jak najbliżej, a to jednak nie o to chodzi w fajerwerkach.
Gdybym stał dalej było by zupełnie inaczej tylko, że dalej była scena, światła i tabloid duży i by korygowało światło bardziej z tamtąd, a nie było jak stanąć inaczej bo to na plaży było :(

Jeszcze mam pytania do profesjonalistów:
-Temat Burza
a)Na jakim programie najlepiej dostosowywać parametry i na jakie ustawiać(mniej więcej)
b)Jak ustawić ostrość tak żeby było na stałe ostro, w miarę wszystko tj. chmurki i pioruny :)
-Temat Gwiazdy
a)Jak się do tego zabrać ze zwykłym obiektywem 18-55 :) ( wiem że są specjalne jakieś ale nie sprzęt czyni fotografa dobrym :)
b)i to samo co powyżej jak to zrobić z ostrością bo jak robiłem to mi strasznie nie ostre powychodziły :( starałem się wielki wóz zrobić.

profile.country.pl_PL.title
norobob
Początkujący

:c39

profile.country.pl_PL.title
wolak-----
Poszukiwacz

norobob napisał(a):

:c39


?