anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zdjęcia amatorki :)

profile.country.pl_PL.title
dosia_sz
Początkujący

Zdjęcia amatorki :)

Witam, oto próbka moich zdjęć. Były one robione już dawno, bo kiedyś się tym interesowałam, chciałam teraz do tego powrócić i ciekawi mnie czy w ogóle warto. Proszę o porady i rzetelną ocenę :slight_smile:
Pozdrawiam serdecznie!

25 ODPOW. 25
Creatoor
Początkujący

ciekawi mnie czy w ogóle warto



Warto, oj warto!

Zdjęcia ciekawe.
Kot extra! Ładne ujęcie, jednolite, nie męczące tło.
Chmury w moim klimacie, nawet jak coś jest nie tak to mi się podoba. Uwielbiam fotografować chmury. Kolorystyka OK. Trochę odciągają uwagę te płotki, czy co to jest, na pierwszym planie.
Pająk. Za duże światło kontrowe. Przydało by się doświetlić żeby było widać detale. Arachnofobia to straszna rzecz. Więc gratuluję odwagi.

ci.nek
Początkujący

Witaj.
Brawo za strzały. Wcale się nie zastanawiaj, tylko aparat do reki i fotografuj, bo pokazane zdjęcia są bardzo dobre :) Dla mnie najlepsza fotka z kotem. Pozdrawiam ;)

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

podzielam zdanie Creatoor-a
co prawda tła wokół kotka mogło by być kapkę więcej
a pajączka doświetlić choć by kartką papieru

profile.country.pl_PL.title
dosia_sz
Początkujący

Wrzucam kolejną fotkę, którą wczoraj z nudów stworzyłam :slight_smile: Obiektem była tym razem szklana figurka, wydawało mi się, że fajnie odbija światło słoneczne, ale nie wiem czy mi się udało to uchwycić.
Swoją drogą mam często problemy z ostrością na manualu, co za nią konkretnie odpowiada, jaki parametr?
Pozdrawiam

Creatoor
Początkujący

Swoją drogą mam często problemy z ostrością na manualu, co za nią konkretnie odpowiada, jaki parametr?



W zasadzie to Twoje oko i ręka ;) Koń - ciekawy pomysł.

profile.country.pl_PL.title
dosia_sz
Początkujący

Co powiecie na to? :slight_smile:

Creatoor
Początkujący

No i ładna żabcia! Można by troszeczkę podjechać kadrem w prawo. Jeszce teraz można wykadrować i zabrac zbędne miejsce z lewej, z góry i ciut z dołu. Szkoda, że nie udłao ci się doświetlić żabci z lewej strony jakąś prowizoryczną blendą.

ci.nek
Początkujący

4 - bardzo ciekawa fotka
5 - dla mnie bardzo dobra, trochę odwraca uwagę PD róg, ale żaba fajna ;)
gratuluje pomysłów i oka :)

profile.country.pl_PL.title
dosia_sz
Początkujący

Dobra, moje fotki z serii "wakacje w Turcji" :)