anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Lenspen Sensorklear II

kamil1114
Początkujący

Lenspen Sensorklear II

Dzisiaj dostałem Lanspena , ale nie wygląda on za solidnie. Taka trójkątna główka , z jakąś czarną mazią. Może te pytanie wyda się śmieszne , ale co nim wolno czyścić ? Lustro , matryce , migawkę , czy jeszcze coś innego ?

35 ODPOW. 35
profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Nie dopatrzyłem się nigdzie maksymalnego przebiegu Lenspena więc podejrzewam, że możesz go używać tak długo aż

acinloop napisał(a):

to cacko przestanie spełniać swoje zadanie.


;) :smileymrgreen:


Spotkałem się jednak z ludźmi którzy używali go kilkanaście/dziesiąt razy i nie narzekają...

profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

doslav dziękuję za baaaardzo wyczerpującą odpowiedź ;) :nauseated_face:
Kilkanaście razy? to i tak dobrze :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

mam pytanko czy mogłby mi ktos podrzucić linka do dobrego Lenspena, na portalu a jest tego multum od 8zl do 120zl , a ktory jest ten właściwy?

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Osobiście zanabyłem (za radą krisa który ma ten sam chyba) Lenspen SensorKlear - i takiego polecam :thumbsup:
Na Alle widzę w tej chwili tylko SK-1 który od dwójki różni się głównie tym, że ma nieruchomą główkę.
Mój (SensorKlear II) ma łamaną końcówkę - dość wygodne rozwiązanie :D

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

ryginalny Lenspen Sensorklear kosztuje 35-40 zł. więc nie jest drogi, a sprawdza się świetnie

lennox-----
Początkujący

Witam ;)
Ja również bardzo proszę o link gdzie można kupić oryginalny Lenspen do matryc, sam oczywiście znalazłem ale nie wiem czy to oryginał ;)

luvr-----
Początkujący

wszedlem do google, wpisalem nazwe produktu i jako pierwszy link padl ten
www.foto-net.pl/sklep/produkt31693-LENS ... B3wka.html

polecam uzywac google. Dobre narzedzie. Za darmo :c2

lennox-----
Początkujący

Wiem jak działa google ;)
Też to znalazłem, i też napisałem że szukam oryginalnego a nie wiadomo czy to akurat jest oryginalne :)

Poza tym słuchajcie - wytłumaczcie mi proszę bo się nie znam ;)
Skoro ten lenspen do matryc zostawia jakąś ciemną plamkę to jak to jest że matrycę czyści ??
:c3

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

lennox napisał(a):

Skoro ten lenspen do matryc zostawia jakąś ciemną plamkę to jak to jest że matrycę czyści ?? :c3


To jest trochę tak jak z pisakiem, którym można (dość prymitywnie, ale zawsze) sprawdzać oryginalność banknotów.
Na papierze oryginalnego banknotu pisak nie zostawia żadnego śladu, na podrobionym lub zwykłym papierze zostawia ciemne ślady.

lennox-----
Początkujący

Teraz kapuje ;)
Dzięki Lajam ;)