anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Powiększająca muszla oczna FDA-ME1AM.

profile.country.en_GB.title
2983-----
Początkujący

Powiększająca muszla oczna FDA-ME1AM.

Witam serdecznie :-)

Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji kiedy, i czy w ogóle, będą dostępne akcesoria zapowiedziane wraz z premierą nowej linii lustrzanek.

Głównie interesuje mnie muszla oczna FDA-ME1AM wymieniona w temacie. Na oficjalnej stronie jest opisany produkt, ale nie mogę znaleźć info o jego dostępności. Jeszcze jedno pytanie, czy akcesoria tego typu będą dostępne do przymierzenia w sony style?

Pozdrawiam.

13 ODPOW. 13
profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Ja mam powiększającą muszle oczną do Pentaxa pasuje działa i kosztuje obecnie ponad 100zł

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.en_GB.title
2983-----
Początkujący

Ja wiem o tej muszli pentaxa, ale mi chodzi o dostępność i możliwość wcześniejszego pomacania naszej muszli systemowej :-)

wratislavian
Początkujący

Krotność powiększenia 1,15x
żart?. powiekszenie wizjera o 1/10 będzie niezauważalne.

profile.country.en_GB.title
2983-----
Początkujący

Nie, to nie jest żart.

wratislavian
Początkujący

a co masz? a300? a200? po założeniu tego na a300 otrzymasz coś na kształt wizjera z a200. musiałem bardzo szybko zmieniać aparaty żeby dostrzec różnice.

szczupic pokaż o jaką dokładnie muszle chodzi? i napisz czy daje konkretne rezultaty?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

wratislavian napisał(a):

powiekszenie wizjera o 1/10 będzie niezauważalne.


Mylisz się. ;)

To tak jak mieć 11 jajek zamiast 10. :)

wratislavian
Początkujący

dokładnie lajam. z tym, że za jedenaste jajko zapłace... właśnie. cholera wie ile, ale znając sony podnad 100zl.

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Ja mam TAKĄ a efekt jest zauważalny i to bardzo :)

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
wratislavian
Początkujący

nie no. nasz większą niż ta soniacza. dostajesz prawie 12 jajek zamiast 10. i co. daje rade w miare komfortowo ostrzyć manualnie?