anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

proszę o pomoc

profile.country.pl_PL.title
wewer24
Początkujący

proszę o pomoc

Witam.
Potrzebuje pomocy w sprawie zakupu obiektywu, posiadam od dłuższego czasu A300 i powiem,że jestem bardzo zadowolony z tego aparatu. Chcę dokupić do niego obiektyw i pogłębiać swoja pasje . Znalazłem na aukcji Allegro taki obiektyw Sigma 70-210 f2.8 AF i
potrzebuje opinii od was .Czy jest ktoś na tym forum kto posiada taki obiektyw i jest w stanie wypowiedzieć się na temat tego cacka. Powiem, że jestem bardzo zainteresowanym kupnem, ale nie wiem czy warto ponieważ nic nie wiem na jego temat, a koszt jest nie mały jak na moją kieszeń , kosztuje 2000zł. Nie chcę po prostu wywalić kasy w błoto. Jestem ciekaw jakie ma opinie. Czekam na wasze odpowiedzi

http://allegro.pl/item655276355_sigma_7 ... nolta.html.

Tak wygląda to cacko.
Z góry dziękuje wszystkim i pozdrawiam.

Marcin

15 ODPOW. 15
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

LINK 1
LINK 2
LINK 3

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
wewer24
Początkujący

Mówicie że warto go kupić , le ja nadal mam obawy bo nie moge znaleźć informacji na temat trgo cacka, jak sie sprawuje i czy jest dobry .

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Powtarzasz się :rolling_eyes:

wewer24 napisał(a):

mówicie że warto kupić ten obietw.A ja mam obawy nadal co do tego modelu , po prostu nie mogę znaleźć informacji na temat tego cacka.



wewer24 napisał(a):

Mówicie że warto go kupić , le ja nadal mam obawy bo nie moge znaleźć informacji na temat trgo cacka, jak sie sprawuje i czy jest dobry .

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
mitech
Poszukiwacz


po pierwsze obiektyw prawie nie do kupienia a jak się pojawia to cena przekracza 30 tysi


Eee Karol pojechałeś trochę z tą ceną. Można go wyrwać myślę do 10 tys w tej chwili :smileymrgreen:
po drugie właśnie waga tego obiektywu, trzeba mieć kawałek łapki by to utrzymać :D

Nie jest tak źle. Łazić trzeba bez plecaka i zbędnego balastu :smileymrgreen:

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

mitech napisał(a):

Eee Karol pojechałeś trochę z tą ceną. Można go wyrwać myślę do 10 tys w tej chwili


jakieś półtora do dwóch miesięcy temu był na ebayu cena zbliżała się do tej którą podałem a licytacja trwała
zobaczyłem nie śledziłem nie wiem za ile ostatecznie poszedł

profile.country.pl_PL.title
mitech
Poszukiwacz

SZFENDAK napisał(a):

mitech napisał(a):

Eee Karol pojechałeś trochę z tą ceną. Można go wyrwać myślę do 10 tys w tej chwili


jakieś półtora do dwóch miesięcy temu był na ebayu cena zbliżała się do tej którą podałem a licytacja trwała
zobaczyłem nie śledziłem nie wiem za ile ostatecznie poszedł


Nie może być :shock:
Czy aby na pewno MAF 400/4,5 APO G HS.A może to była szjeseta na cztery G dla Terenowca :nauseated_face: