anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

prosze o rade

profile.country.pl_PL.title
katie216s
Początkujący

prosze o rade

Witam :c10
Niedawno kupilam sony a350 z obiektywami standardowymi SAL 18-70 i 55-200 :c8 potem chcialam kupic 16-105 ale kosztowal 2300!!! wiec dalam sobie wcisnac sigme 17-70 macro :c9 , ale jest za krotki dla mnie... teraz znalazlam tego 16-105 za 1599zl i chce go kupic, bo to swietna okazja! (mam nadzieje sprzedac sigme za 900-1000 cos zl, a tamte za 700 moze... bo wygladaja jak nowki) a do tego dokupic sobie sigme 70-300 macro, a kiedys sony 50 f 1,4. prosze mi napisac czy mam dobre plany :c7 kiedy kupowalam tamte zestawy, nie za wiele wiedzialam o obiektywach, teraz, po wielu godzinach z aparatem i na forum chyba wiem czego chce :) tylko nie wiem czy dokonalam dobrego wyboru??? prosze o rade, bo nie chce znowu wydawac pieniedzy bez sensu :) z gory dziekuje :)))

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

dobrze kombinujesz :thumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

16-105 z tego co wiem (i co można wyczytać na forach i tutaj) to świetny obiektyw natomiast rzeczoną sigmę posiadam i również jestem zadowolony.
Moim zdaniem kris ma rację :D Dobrze kombinujesz :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

katie216s napisał(a):

. teraz znalazlam tego 16-105 za 1599zl i chce go kupic, bo to swietna okazja!

można kupić taniej ja swojego kupiłem za 1200 z gwarancja poszukaj dobrze zajrzyj na KKM tam nieraz mozna dostac w takiej cenie

kris napisał(a):

dobrze kombinujesz :thumbsup:

no wlasnie ;)

profile.country.pl_PL.title
katie216s
Początkujący

dziekuje za odpowiedzi :) teraz zostaje mi tylko je sprzedac :c8 moze mi sie uda w Danii, tu wszystkie obiektywy sony sa drozsze niz w Polsce :thumbsup: ja wole jednak kupic przez allegro, bo jest to jakis super sprzedawca, a na tamtym forum widzialam, ze ktos nie dostal zamowionej rzeczy 😕 najlepiej to w sklepie, ale zdzieraja strasznie :shock: