anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Statyw

profile.country.pl_PL.title
sieq-----
Początkujący

Statyw

Witajcie :) Dawno tu nie zaglądałem, zaczęły się nareszcie nasze upragnione wakacje i jest czas na pstrykanie zdjęć. Tak sobie pstrykam i pstrykam i zauważyłem ze przydałby mi się statyw. Możecie pomóc przy wyborze? Na co zwracać uwagę. Proszę o odpowiedzi. Z góry dziękuje wszystkim ;*

97 ODPOW. 97
profile.country.pl_PL.title
EDO-----
Poszukiwacz

:c37
ja mam benro a-297 m8 i jest :thumbsup:

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Dla mnie jedynym istotnym parametrem jest wytrzymałość statywu - mam 2 statywy SILK - 330DX oraz 700DX. Oba sobie cenię bardzo zaś zdecydowanie częściej używam 330DX ze względu na masę i jak dla mnie (kurdupla) wystarczającą wysokość.
700DX ma tę zaletę, że jest wyższy ode mnie oraz wytrzymuje wszystko co na niego wrzucę - łącznie z kamerami wielkoformatowymi.

Co do głowicy, to podobnie jak Szwendak - wolę pracować na 3D. Każdą z osi sobie na spokojnie ustawiam. Bez nerwów, że mi się coś przestawi.

profile.country.GB.title
DariuszG.
Użytkownik

Deviant napisał(a):

Co do głowicy, to podobnie jak Szwendak - wolę pracować na 3D. Każdą z osi sobie na spokojnie ustawiam. Bez nerwów, że mi się coś przestawi.


swiete slowa :smileythumbsup: mam frotke 804RC2 i jak dla Amatora w stu procentach wystarczy

profile.country.PL.title
slawas2
Poszukiwacz

Byłem wczoraj w sklepie i oglądałem jeszcze Giottos GTMTL9351B. Ale ze względu na swoją mobilność i dostęp akcesoriów wybór padł na Manfrotto 055XPROB z głowicą 804RC2. Głównie przekonała mnie 10cio letnia gwarancja po zarejestrowaniu statywu online.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Świetny zakup :thumbsup: Niech Ci służy :D

------------------------------
fotoamator
profile.country.GB.title
DariuszG.
Użytkownik

mam pytanie,bo nie moge znalezc i nie wiedzialem dokladnie gdzie zapytac,jak wyglada uchwyt zeby zamocowac lampe na statywie?

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

A w podstawce dołączonej do lampy (tej do wykorzystania do WL'u) nie ma przypadkiem standardowego gwintu pod statyw ?

profile.country.GB.title
DariuszG.
Użytkownik

wlasnie sprawdzilem i faktycznie jest bardziej bylem zainteresowany sama lampa i podstawki nawet nie wyciagalem wczesniej .Dzieki :c22