anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z PS3 media serwer.

profile.country.pl_PL.title
Ghartan
Początkujący

Problem z PS3 media serwer.

Witam.
Mój problem polega na tym, że gdy oglądam film na telewizorze to po pewnym czasie ,po kilkunastu, niekiedy kilkudziesięciu minutach film się wyłącza i pokazuje się napis 'brak połączenia z serwerem".I tak za każdym razem.Może mi ktoś powiedzieć co może być tego przyczyną? Dodam że Ps3 media serwer używam od ponad pół roku i zawsze wszystko było w porządku,aż do niedawna.Zawsze aktualizuje program i pomyślałem ,że może to któraś z aktualizacji coś zmieniła i trzeba coś ustawić w opcjach,niestety nie wiem co.

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Sprawdź na początek ustawienia zasilania w komputerze. Nic innego po Twoim opisie nie przychodzi mi do głowy.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Możliwe, że właśnie aktualizacja wpłynęła na takie działanie. Kolejną opcją jest zrywania połączenia z siecią, jakaś funkcja oszczędzania w komputerze. Jeśli masz dostęp do starszej wersji programu która działała u Ciebie, to spróbuj. Wtedy wykluczysz inne przyczyny.

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Racja, o problemach z siecią nie pomyślałem :thumbsup: W niektórych przypadkach nawet ruter który nie był przez długi czas restartowany może powodować podobne objawy.

profile.country.pl_PL.title
Ghartan
Początkujący

Dzięki za odpowiedzi ale to nic z tych rzeczy.Na dzień dzisiejszy odinstalowałem PS3 media serwer i zainstalowałem Wild Media Serwer,działa bez problemów.Na razie mam wersje trial i wszystko wskazuje na to, że kupie pełną wersje.Według mnie o wiele lepszy od PS3 chociaż wielu ludzi może odstraszyć konfiguracja programu.