anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PS3 Media Server

Kelarz
Początkujący

PS3 Media Server

Witam, ostatnio miałem starszą wersje 1.20 i filmy działały na telewizorze . Po zainstalowaniu nowej wersji 1.52.1 nie dało się nic odtworzyć. Pisało: "Tymczasowy brak dostępu do serwera"
Co mam zrobić? Pozdrawiam

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

czy instalacja przebiegła prawidłowo? Nie było jakiś błędów? Firewall nie blokuje połączenia? Jakiś czas temu aktualizowałem do tej wersji, na początku wyskoczyły mi trzy błędy. Również miałem podobny przypadek - brak możliwości odtwarzania. Przed instalacją program nie zamknął się kompletnie i instalacja nie mogła nadpisać paru plików. Usunąłem program, uruchomiłem jeszcze raz komputer, zainstalowałem i wszystko działa poprawnie. Proponuję zrobić to samo. Jeśli nie pomoże, będziemy kombinowali dalej.

Kelarz
Początkujący

Odinstalowałem i zrobiłem 2 razy restart komputera. Potem zainstalowałem od nowa, pokombinowałem i wszystko jest w porządku. A w telewizorze pisze, że "Odtwarzanie niemożliwe", nie wiem co mam zrobić.

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Nie wiem jakie filmy próbujesz otworzyć więc nie chcę nic sugerować aby Cię nie urazić. Są filmy a raczej źródła o których nie mówi się oficjalnie :c11.

Moim zdaniem nowe oprogramowanie zawiera CINAVIA.

Pozdrawiam Stubb
Kelarz
Początkujący

Ja mam tylko odtwarzane filmy na DVIX, XVID i Mkv. Jak miałem starszą wersję 1.20 to wszystko działało, a teraz jak jest na nowsza wersja 1.52.1 to nie działa.
Pozdrawiam

maurycy-----
Początkujący

czy można w PS3 Media Serwer edytować napisy w filmie?
chodzi mi przede wszystkim o polskie znaki, ew. tylko o to żeby nie było krzaków zamiast ę ą
i druga rzecz, żeby napisy powiększyć, i zrobić białe, bo te małe żółte mnie denerwuja

można to jakoś ustawić?
dzieki

maurycy-----
Początkujący

podbijam

ktoś pomoże albo wskaże gdzie o tym poczytac?