anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Re: DLNA BRAVIA, instalacja i konfiguracja PS3 Media Serwer

profile.country.pl_PL.title
@8185649604018898
Początkujący

Re: DLNA BRAVIA, instalacja i konfiguracja PS3 Media Serwer

Niby jest w porządku... Telewizor KDL-40EX500 podłączony kablem do routera TPLink działającego w trybie AP Client, który łaczy się po WiFi z routerem D-Link. Telewizor bez problemu łączy się z internetem, działa Sony Internet TV i Picasa (tak więc wydaje się że połącznie jest ok), ale za ch...ę nie chce sie uruchomić połącznie z PS3 MS! TV nie widzi serwera PS3MS ani serwer zainstalowany na HP Pavilion nie znajduje jakiegokolwiek TV, wszystkie zabezbieczenia zapory są wyłączone i nic. Nie mam już pomysłu co dalej z tym zrobić, wykonałem chyba wszystkie zalecenia jakie są na forum i nic nie zadziałało. Nie mam możliwości podłączenia bezpośrednio kabla z routera D-Link do TV (nie mam takiego długiego kabla). Może ktoś ma jakiś pomysł co dalej?

3 ODPOW. 3
oldguest
Początkujący

Witam...

Ja miałem taki sam problem, Telewizor HX800, router Netgear, połączenie kablem...
Dopiero po zainstalowaniu wersji 1.23.0, (to chyba nowa wersja) serwer jak by ożył... ale feler jest, brak polskich znaków.

Pozdrawiam...

profile.country.pl_PL.title
@8185649604018898
Początkujący

niestety ale w tej wersji PS3MS rownież nie moge się połączyć z TV

mikarski
Początkujący

Miałem podobny problem (PS3 raz widzi TV, a raz nie, TV raz widzi pliki, a raz nie :c7 ) więc poszedłem na łatwiznę. Użyłem Wild Media Server DLNA i ten hula rewelacyjnie. Jedyny problem jest taki, że WMS nie jest free - trzeba zapłacić.
Ściagnij sobie i potestuj. http://www.wildmediaserver.com/download.php
Jak będzie dobry, to kupisz za 40$.