anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KDL 32 T2800K podpięcie pod PC kablem hdmi

profile.country.pl_PL.title
mati68r
Poszukiwacz

Sony KDL 32 T2800K podpięcie pod PC kablem hdmi

witam czy wystarczy sam kabel hdmi do podpięcia PC z TV LCD 32" Sony Bravia .Karta grafiki to GEFORCE GT 240 z DVI,CRT,HDMI z góry dzięki za informacje :c10

11 ODPOW. 11
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Niestety komputer wysyła dźwięk tylko na jedno źródło. Ale możesz zrobić kolejny myk. Tylko zakładam najpopularniejsze rozwiązanie - czyli z Twojego wzmacniacza w głośnikach wychodzi jeden kable minijack - który leci do komputera. Wtedy kupujesz taki rozdzielacz minijack jak na zdjęciu w załączniku. Wtykasz go w wejście dźwięku w głośnikach (tam gdzie podłączałeś komputer). Jeden kabel leci do komputera, a drugi do telewizora. Kabel do telewizora to 2xchinch - minijack ( w załączniku zdjęcie). Minijack leci do rozdzielacza w głośnikach, a do telewizora wtykasz chinche (2X) w wolne wyjcie (biały i czerwony). Teraz każdy dźwięk z telewizora będzie na głośnikach telewizora i dodatkowo głośnikach od komputera. Należy jednak uważać, żeby nie podłączać w tym samym czasie sygnału dźwiękowego z telewizora i z komputera. Mogą głośniki się uszkodzić...
Miałem tak kiedyś u siebie - fajne rozwiązanie.

profile.country.pl_PL.title
mati68r
Poszukiwacz

dzięki ja to wszystko mam kupione bo wcześniej ten stary komputer był podłączony do wieży i trzeba było kupić taką przejściówke pozdrawiam :thumbsup: