anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Telewizor Sony Bravia i problem z cyfrą Plus

profile.country.pl_PL.title
toma10a
Początkujący

Telewizor Sony Bravia i problem z cyfrą Plus

Posiadam telewizor Sony KDL- 40W4500. Czy ktoś wie , czy ten model telewizora współgra z telewizja cyfrowa Cyfra plus z dekoderem z nagrywarka HD. A moze ktos z Was oglada cyfre plus w tym modelu telewizora? Prosze o pomoc w wyjasnieniu tej sprawy.
W sklepie powiedzieli mi ze moga wystąpic jakies problemy z odbiorem sygnału cyfrowego Cyfry plus.

8 ODPOW. 8
profile.country.pl_PL.title
toma10a
Początkujący

Nikt z Was drodzy uczestnicy forum ??? nie posiada telewizji cyfrowej Cyfra + podłączonej do TV Sony.

tokaz-----
Początkujący

ja wlasnie zakupilem tv sony 37s4000 i ma cyfre. obraz jest bardzo ladny choc nie na wszystkich nadawanych programach ale jest cos takiego jak by opoznienie. przy delikatnych ruchach glowa kogos na ekranie tv gubi na maly momencik ostrosc i obraz na twarzach jest jakby plynny. nie wiem jak o sformulowac ale tak jak by sie ciagna za ruchami z malym opoznieniem. mam tez zwykla antene naziemna i tam tego nie ma z tym ze obraz jest slabszej jakosci. mam zwykly dekoder nie hd, moze to tez kwestja jakiegos ustawienia w tv na cyfrowy odbior? nie wiem. moze ktos z was cos o tym wie?

oldguest
Początkujący

Proszę spróbować wyłączyć redukcję zakluczeń i redukcję MPEG. Tyle że wtedy się wybiera między bardziej miękkim obrazem a zakłóceniami.

hipolit-----
Początkujący

ja mam cyfre + z dekoderem cyfrowym podłoączyłem kablem hdmi tv nie widzi urzadzenia a działa wszystko ok

profile.country.pl_PL.title
dawidaaa
Początkujący

Witam!posiadam sony 40w4500 i dekoder z cyfry z hdd podlaczony przez kabel hdmi i telewizor jak najbardziej wykrywa dekoder,pozdrawiam

Robert1973-----
Początkujący

Mam dokładnie taki sam zestaw. Nie mam żadnych problemów. Komplet działa świetnie. Obraz i dźwięk, wszystko super. Połączenie tylko kablem HDMI. Problemy sa inne. Nie mogę podłączyć dźwięku z dekodera cyfry do kina domowego sony dz 260 (ważne gdy się chce oglądać z rzutnika). Brak wspólnych połączeń. Drugi problem to taki, że dekoder czasem się zawiesza szczególnie wtedy gdy jest coś nagrywane a Ty chcesz obejrzęć coś innego na innym programie i jesze to cofnąć. Po ostatnim uaktualnieniu oprogramowania działa dużo lepiej. Generalnie jestem z całości bardzo zadowolony. Nie licz tez na sterowanie hdmi. To działa tylko z innym sprzętem sony i to z sony- sync.

oldguest
Początkujący

W tym celu należy zakupić jakiś wyższy model kina domowego, dobre ku temu są chociażby DAV-DZ660 (z tego co pamiętam mają jeszcze jedno złacze wejściowe) a najlepiej kina HT-SF1300/2300 lub coś z STR-ów. Niestety nie ma co liczyć że w kinie za 1000zł można podłączyć dużo urządzeń i robić różne przekręty. A na perwera można podłączyć dzwięk z dekodera stereo do przedniego wejście w kinie Line IN ;)

Robert1973-----
Początkujący

Dzięki, narazie mi wystarczy to co mam. I tak jestem bardzo zadowolony. W rzutniku i tak mi się wypaliła lampa, a że sobie kupiłem większy telewizor to nie mam potzreby narazie go naprawiać. Raczej kupie w przyszłości nowy, napewno HD gdyż zmieniły mi się wymagania jeżeli chodzi o jakość obrazu i wtedy będę się martwił. Napewno nie nastąpi to szybko
Pozdrawiam.