anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

uszkodzona matryca

kamil.wydra
Początkujący

uszkodzona matryca

HEJ :c7 Zarejestrowałem się na forum ponieważ mam problem z modelem KDL-32U2530. Otóż z prawej strony ekranu idzie ok 1,5 cm pasek z samej góry na dól, cala reszta ekranu wyświetla się normalnie. Problem wystąpił z powodu uderzenia przez mojego synka. Jak myślicie da się wymienić sam ekran czy muszę inwestować w nowy telewizor??

20 ODPOW. 20
kamil.wydra
Początkujący

W takim razie znajdę na jakiejś porównywarce ex500 i posadzę przed komputerem wieczorem żonę, zobaczymy czy wizualnie będzie jej odpowiadał, bo ona strasznie przywiązuje do tego wagę. Chociaż pewnie i tak wyskoczymy kiedyś do centrum sony i pooglądamy sobie różne modele spokojnie na żywo.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Tylko uważaj na zakup w internecie wykorzystując porównywarkę cenową! Można się naciąć kupując z najtańszych ofert....

Ravi-----
Początkujący

W takim razie znajdę na jakiejś porównywarce ex500 i posadzę przed komputerem wieczorem żonę, zobaczymy czy wizualnie będzie jej odpowiadał, bo ona strasznie przywiązuje do tego wagę. Chociaż pewnie i tak wyskoczymy kiedyś do centrum sony i pooglądamy sobie różne modele spokojnie na żywo.



Pamiętaj, że jest ex500 i ex501 jeden ma wykończenie metaliczne, a drugi czarne, a technicznie będą to te same modele oferujące tę samą jakość obrazu.

kamil.wydra
Początkujący

Zimny napisał(a):

Tylko uważaj na zakup w internecie wykorzystując porównywarkę cenową! Można się naciąć kupując z najtańszych ofert....


To znaczy, co masz dokładnie na myśli? Metaliczne wykończenia chyba mi również bardziej wpadły w oko.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Znaczy to, że wybierając najtańsze oferty, jest duże prawdopodobieństwo trafienia na nieuczciwego sprzedawcę. Nieuczciwy sprzedawca może sprzedać niepełnowartościowy produkt (np. sposób magazynowania ma na to wpływ), albo wziąć kasę i nie wysłać towaru. Kiedyś były robione badania dotyczące właśnie porównywarek cenowych i ofert na serwisach typu allegro. Wskazywały one właśnie dużo większe ryzyko zakupu przy najtańszych ofertach. Nie jest to regułą, ale prawdopodobieństwo jest większe.

Ravi-----
Początkujący

Dlatego przy takich zakupach (laptop, telewizor etc.) zawsze biorę opcję płatności za pobraniem ewentualnie płatności przy odbiorze jeśli mam fizyczną możliwość odebrania towaru (do 50 km miejsca zamieszkania). Niestety w dzisiejszych czasach trzeba mieć jednak ograniczone zaufanie.

kamil.wydra
Początkujący

Dzięki za wyczulenie na takie sprawy, ale decydując się na tak wartościowy sprzęt chyba rzeczywiście lepiej jest odwiedzić sklep i tam dokonać pewnego zakupu. Ale słuchajcie zapomniałem napisać o najważniejszym, żonie spodobał się nawet ten ex500 ale ostateczna decyzja zostanie podjęta po obejrzeniu modelu na żywo.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

EX500 to dobry wybór. Fajna jakość obrazu i bogata funkcjonalność za dobrą cenę.

kamil.wydra
Początkujący

Mam pozytywną wiadomość, zakupiliśmy wczoraj telewizor w centrum sony. Wiele się nasze zakupowe decyzje nie zmieniły, bo przystaliśmy przy ex500. Nie mogę się doczekać kiedy ujrzę czyściutki obraz, bo ta uszkodzona matryca i pasek z boku ekranu nie dawały mi komfortu oglądania.

Ravi-----
Początkujący

Przy tej cenie świetny wybór jeśli stawiamy na jakość obrazu i dźwięku (z czasem i tak warto zainwestować w kino domowe), zdecydowałeś się ostatecznie na przekątną 40 cali? Swoją drogą jak już trochę po korzystasz z telewizora napisz swoje odczucia :)