anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Amplituner sony str dh810 + subwoofer

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
Szalewa
Początkujący

Amplituner sony str dh810 + subwoofer

Dzień dobry, jestem posiadaczem amplitunera sony str dh810, aktualnie w domu korzystam z oryginalnych głośników które kupiłem z kinem, ale nie raz na większe imprezy wyciągam swoje 4 kolumny Tonsili i podłączam do amplitunera. Teraz mam w planach budowę subwoofera na głośniku STX. Wiem że amplituner ma wyjście na aktywny sub i tu rodzi się moje pytanie. Czy podłączając sub pod gniazdo w amplitunerze (wyjście sub) będzie tam już obcięte pasmo subwoofera?
Chodzi o to że buduje sub na STX 15 3 800 4 który podłącze pod Eltron 100 i to podłącze pod amplituner i zastanawiam się czy potrzebuje crossover do obcięcia pasma.

Z góry dziękuje za pomoc





1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Ja niestety jestem za krótki abym mógł Ci pomóc ale podpowiem jedynie abyś szukał na forum

http://www.elektroda.pl/rtvforum/

Znajdziesz tam masę zapaleńców jak Ty z ponadprzeciętną wiedzą w temacie. Myślę, że chłopaki z elektrody pomogą Ci najprędzej w tym temacie.

Pozdrawiam Stubb

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Ja niestety jestem za krótki abym mógł Ci pomóc ale podpowiem jedynie abyś szukał na forum

http://www.elektroda.pl/rtvforum/

Znajdziesz tam masę zapaleńców jak Ty z ponadprzeciętną wiedzą w temacie. Myślę, że chłopaki z elektrody pomogą Ci najprędzej w tym temacie.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Szalewa
Początkujący

No chyba tak będę musiał zrobić. Myślałem że skoro mam sprzęt sony to uzyskam odpowiedź na to akurat
Dzięki

Message was edited by: Szalewa

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Na tym forum znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań ale 90PERCENTAGESIGN z nich to pytania o ustawienia lub drobne usterki. To co Ty chcesz zrobić, wykracza poza wiedzę przeciętnego Kowalskiego. Na elektrodzie jest na prawdę masa ludzi, którzy urodzili się z lutownicą w ręku więc najłatwiej tam znajdziesz pomoc w tym temacie.

Pozdrawiam Stubb