anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowe Alfy 230 / 330 / 380

ripride
Początkujący

Nowe Alfy 230 / 330 / 380

http://www.optyczne.pl/1853-nowo%C5%9B% ... odnia.html" target="_blank" target="_blank" target="_blank

wszystko wygląda dość wiarygodnie zwłaszcza w kontekście poprzednich informacji o nowych aparatach sony. szkoda tylko, ze brak słowa o parametrach, ale przynajmniej zaprezentowany wyświetlacz prezentuje się atrakcyjnie.

238 ODPOW. 238
profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

"cza" pomacać i zobaczyć na żywo zatem...

Dotarłem przez tasiemca KKM i rozwalił mnie post Gnembona
http://klubkm.pl/forum/showpost.php?p=7 ... tcount=218

100% Racji i "Ament"

profile.country.pl_PL.title
luna1227
Początkujący

co Wasze profesjonalne oko widzi na godzinie 5??????
bo moje jeszcze laickie nic :rolling_eyes: niestety...
to jest ten silniczek czy nie :question:
mam nadzieję że jednak tak :slight_smile:

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Sony wypuszczając na rynek te trzy modele celowało kierowało je do ludzi przesiadających się z kompaktów
tak więc rozmieszczenie klawiszy jest wręcz identyczne jak w niektórych modelach kompaktów
bardzo wygodne kolorowe menu z podpowiedziami, prawie jak instrukcja , dotychczasowe wskazanie wartości jakie do tej pory widzieliśmy zostały pokazane w formie wykresów więc bardziej czytelne co dla amatorów jest wręcz niezbędne
ergonomia wszystkich trzech na pierwszy rzut oka wydaje się jakaś dziwna ale po bliższym przyjrzeniu i pomacaniu okazuje się że aparat można obsługiwać jedną ręką co przy LV jest wręcz genialne
aparaty małe poręczne i lekkie
wyświetlacze barrrrrdzo jasne, w 380 dodatkowy czujnik reagujący na światło i dopasowujący wyświetlanie w zależności od warunków oświetleniowych
dodatkowe aku bez problemu do zakupienia bo to ten sam typ co w kamerach
z dodatków to lupka powiększająca zamienna z osłoną wizjera przydatna dla osób z wadą wzroku lub do makro
i składana osłona wyświetlacza niezbędna przy LV lub oglądaniu fotek przy silnym świetle

ripride
Początkujący
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Witam.

Jak dla mnie to wyświetlacz sony A230 wygląda trochę dziwnie. :|
Może na żywo będzie lepiej?
Ale jak na moje oko to wbudowana lampa jest osadzona wyżej niż w modelu A200!
Ale może się mylę? ;)

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
ripride
Początkujący

oczywiście ze lampa jest wyżej, a nowe menu to taka wbudowana instrukcja i tak jak z papierową - po zapoznaniu się staje się zbędna.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Nie wiem czy mi się nie przywidziało ale chyba widziałem w tym najwyższym modelu czujnik obok wizjera...mają być rownież banki pamięci na SD. Pomacamy to w lipcu czy jeszcze w czerwcu?

profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

Sony DT 50 mm f/1.8 SAM - zdjęcia przykładowe No, ale na FF... :|

A380, A330, A230 + Sony DT 18-55 mm f/3.5-5.6 - pierwsze zdjęcia

profile.country.pl_PL.title
bartek.pospiech
Początkujący

co do tych zdjec testowych to bardzo mi sie podoba odwzorowanie szczegolow i ogolnie rzecz biorac jestem na tak (nawet bardzo) tylko niech mi jakis znawca wyjasni czy to wina pogody (mowie o zdjeciach na ktorych widac ten wierzowiec) ze sa takie ciemne?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

czy to wina pogody (mowie o zdjeciach na ktorych widac ten wierzowiec) ze sa takie ciemne?


Zazwyczaj niedoświetlenie leży po stronie operatora aparatu :)
Zazwyczaj w dniu premiery trudno dziennikarzom o wysiłek i znalezienie ciekawych ujęć więc pstrykają co im się nawinie stąd te testowe zdjęcia są... jakie są. ;)

Co do lampy błyskowej - podnosi się znacznie wyżej :D i nie zauważyłem by powstawał cień na 18mm (w połączeniu z nowym 18-55)