anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony A900 - Wasze opinie

profile.country.pl_PL.title
Matti-----
Początkujący

Sony A900 - Wasze opinie

Jak wam sie pracuje z tym aparatem? Ja jestem zdecydowanie milo zaskoczony :D

193 ODPOW. 193
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Foters napisał(a):

. U was każda lustrzanka Sony jest bardzo dobra i tak ma być bo wy tak mówicie.


Mylisz się, wysuwasz znowu własne wnioski i formułując je w takie uogólnienia próbujesz nas zdyskredytować....nie widzę powodu dla takiego postępowania.

Nie ma sprzętu idealnego. Fotografowałem naprawdę wieloma aparatami i każdy ma coś fajnego i coś, co mnie drażni. Muszę Cię uświadomić, że nie jesteśmy osobami ograniczonymi tylko do Forum Sony. Jesteśmy od dawna obecni na większości innych takich miejsc, jeśli nie jako zarejestrowani użytkownicy, to jako goście. Dokładnie znam opinie na temat aparatów Sony i jeśli miałbym się tylko kierować opiniami ludzi to.... prawdopodobnie żadnego systemu bym nie wybrał bo wszędzie się jednak narzekania znajdzie. :)

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Miejsce które zaznaczyłeś na czerwono jest to ten obszar który Ci się najbardziej rysuję ok. Podam Ci taki głupi przykład jak kupujesz nowe auto z czasem np. na lakierze widać ślady użytkowania ( np. po szczotkach z myjni samochodowych) do kogo wtedy masz "pretensje" do producenta marki tego auta czy do myjni że szczotki maja za twarde...raczej do nikogo bo to normalne. Moderatorzy wyjaśnili Ci nawet obrazkowo, że te rysy schodzą jeśli w Twoim przypadku nie no cóż aparat nieużywany jest tylko "nieskazitelny" . Zastanawiam się czy jest sens sprzeczać się o taką naturalną amortyzację sprzętu lepiej zacząć robić zdjęcia ;) .

Pozdrawiam i przepraszam za wtrącone słowo.

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

zastanawia mnie po co kupiłeś ten aparat

Foters napisał(a):

jak ktoś wydaje kasę na aparat to chce żeby ten sprzęt był dopasowany do jego potrzeb oraz do jego gustu.


bo myślę że to była li tylko i wyłącznie chęć posiadania
znów analogia do motoryzacji
jak kupuję samochód to dla mnie najważniejsze bym się do niego zmieścił a nie wystawiał głowę przez szyberdach a reszta parametrów jest drugorzędna
więc jeśli nie masz dopasowanej ergonomii to po co to kupiłeś?
dla chęci mania?

Foters
Początkujący

Bo według was wkładając silnik od Ferrari do poloneza uważacie że macie już samochód sportowy. Każdy ma swoje wyobrażenie o samochodzie sportowym. A wy wmawiacie tu na forum że Punto jest idealnym samochodem i nie ma potrzeby zmieniać na Audi. Zeszliście z tematu.

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

przeczytałam tę dyskusję i wiecie do jakiego wniosku doszłam?

że biorę do ręki puszkę i idę gdzieś pofocić. więcej będzie pożytku dla mnie z tego, niż z takiej rozmowy.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

colorful napisał(a):

że biorę do ręki puszkę i idę gdzieś pofocić. więcej będzie pożytku dla mnie z tego, niż z takiej rozmowy.


i to jest to http://klubkm.pl/forum/images/smilies/super2.gif
a ja skoczę do RAWów z dzisiaj. Bo nie ma jak oglądanie dobrych kadrów :smileythumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Foters napisał(a):

Punto jest idealnym samochodem i nie ma potrzeby zmieniać na Audi


dresiarzem nie jestem wolę Punto :smileyhappy:

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

:slight_smile:
a ja wole wczesniej wspomniany polonez z silnikiem od ferrari może "budę" bedzie miał kiepska ale audi wyprzedzi :nauseated_face:

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Foters napisał(a):

Zeszliście z tematu.


Sam nas do tego miejsca zaprowadziłeś. ;)

A może teraz odsłonisz kurtynę i rozszyfrujesz co to jest Punto a co to jest Audi?
Znowu używasz takich ogólników które można interpretować na milion sposobów.

Kto tu zszedł z tematu? Moim zdaniem po prostu brakuje Ci argumentów i dlatego uciekasz sie do takich zabiegów.

Porozmawiajmy może o tych fatalnych, nieakceptowalnych jpgach z aparatu...zrób porównanie tego co wypluwa Twoja A700 w jpg i to co uzyskujesz z RAW. Ja wciąż nie wiem dlaczego coś jest wg Ciebie fatalne. Samym mówieniem, że coś jest "BE" mnie nie przekonasz. Chyba, że argumentacja ogranicza się do klasyki "Mistrzów Ciętej Riposty" czyli "BO TAK!!" to może odpuśćmy dalszą rozmowę. :c13

Foters
Początkujący

To jest forum o samochodach to bardzo przepraszam a ja myślałem że o fotografii.