anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony A900 - Wasze opinie

profile.country.pl_PL.title
Matti-----
Początkujący

Sony A900 - Wasze opinie

Jak wam sie pracuje z tym aparatem? Ja jestem zdecydowanie milo zaskoczony :D

193 ODPOW. 193
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Foters napisał(a):

To jest forum o samochodach to bardzo przepraszam a ja myślałem że o fotografii.


To szczyt hipokryzji z Twojej strony.

Foters napisał(a):

Bo według was wkładając silnik od Ferrari do poloneza uważacie że macie już samochód sportowy. Każdy ma swoje wyobrażenie o samochodzie sportowym. A wy wmawiacie tu na forum że Punto jest idealnym samochodem i nie ma potrzeby zmieniać na Audi. Zeszliście z tematu.


Co myślałeś kiedy pisałes ten tekst na forum fotograficznym?

Foters
Początkujący

Proszę sprawdzić kto rozpoczął temat o motoryzacji.

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Szkoda, że zmieniłeś posta ;)
Jeśli chodzi o Moją poprzednia wypowiedz był to przykład NP. Ja nie zaczełam pisać o ferrari audi czy Punto no prosze Cię bo to powoli zaczyna być "śmieszne" :rolling_eyes:

Szum-----
Początkujący

Foters a co rozumiesz pod zwrotem "kiepski balans bieli", jak wedle Ciebie powinien wyglądać idealnie zbalansowany kolor ? Pytam z ciekawości bo nie wiem jak się do tego odnieść.Nie wiem czy masz na myśli rozbieżnośc kolorów widzianych w rzeczywistości a tymi na fotce czy o to, że aparat nie balansuje tak kolorów jakbys to zrobił ręcznie w oparciu o "szarą kartkę".

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

paulina napisał(a):

Szkoda, że zmieniłeś posta ;)
Jeśli chodzi o Moją poprzednia wypowiedz był to przykład NP. Ja nie zaczełam pisać o ferrari audi czy Punto no prosze Cię bo to powoli zaczyna być "śmieszne" :rolling_eyes:


Foters nie ma mocnych argumentów na poparcie swoich teorii i szuka sposobu na odwrócenie uwagi ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Wiesz kris pierwszy raz natykam się na takiego użytkownika któremu zależy bardziej na "wyglądzie" aparatu niż na zdjęciach :rolling_eyes:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

paulina napisał(a):

Wiesz kris pierwszy raz natykam się na takiego użytkownika któremu zależy bardziej na "wyglądzie" aparatu niż na zdjęciach :rolling_eyes:


a podobno to kobiety zwracają uwagę na takie drobnostki :smileyhappy:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Tak, no widzisz aparat w Mojej kwestii a raczej jego obudowa jest nie ważna zdjęcia trza robić :nauseated_face:

Foters
Początkujący

Skoro wygląd aparatu jest nie ważny to po co Sony zmienia design nowych lustrzanek prościej byłoby wiadro przystosować do robienia zdjęć. Wcześniej Lajam powiedział żebym napisał co mi nie pasuje więc napisałem i dalej ciągniecie temat na siłę. Wy mnie nie przekonacie do swoich racji i myślę że ja was także więc niech tak zostanie. Wasza odpowiedź na każdą krytykę na forum to: nie masz argumentów, nie macie żadnych argumentów. Mogę porównać to do oświadczeń policji jeśli dojdzie do wypadku " przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze ale o dziurach w jezdni już nic nie wspominają.
Żegnam

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

chciałem przypomnieć że jesteśmy w wątku -Sony A900 - Wasze opinie

Foters napisał(a):

Powtórzę to co powiedziałem. Kiepskiej jakości plastyk bardzo miękki, widać każde zarysowanie A700, A900, Brak prawdziwego uszczelnienia przeciw pyłowi i wilgoci, po 3 miesiącach użytkowania A700 patrząc w wizjer widzę śmieć na śmieciu, Złe spasowanie poszczególnych części A700, Bardzo duże zapotrzebowanie na prąd A700 słaba bateria, Skąpa ilość informacji na górnym wyświetlaczu A900, Bardzo duże szumy A700, A900, Kiepski balans bieli A700, Okleiny „gumowe” A700 znajdujące się na uchwycie powinny zachodzić na podwyższenie do którego mocowany jest obiektyw tak jak w A850 czy A900 ponieważ w tym miejscu najczęściej dochodzi do zarysowania paznokciem, D-Range Optymizer A700 działa kiepsko a kolory po włączeniu DRO są sztuczne, Tylko jedna karta CF, Przycisk wielofunkcyjny jest za wysoki A700, A900, A700 kiepska jakość jpg (używam tylko RAW), AF często się gubi,


plastik jest dobrej jakości bo nawet po zarysowaniu i przetarciu nie pozostaje żaden ślad
wszystkie informacje masz na głównym wyświetlaczu wystarczy lekko odsunąć aparat od oczu
szumy do przyjęcia
a poco więcej gniazd na karty :shock:
przycisk wielofunkcyjny idealny nie muszę się męczyć w ciemnościach z namacaniem kciukiem