anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

III Plener Sony - Tuczno ( FotoBitwa Colorful vs. kris )

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

III Plener Sony - Tuczno ( FotoBitwa Colorful vs. kris )

:c37

Podczas 3-go pleneru Foto Klubu w Tucznie, po małym spacerku wraz z Elą (Colorful), postanowiliśmy zabawić się w "pojedynek".
Tak się szczęśliwie złożyło, że footgrafowaliśmy tym samym obiektywem, także sprzęt jakościowo nie odbiegał znacząco od siebie.
Spacerek był zwykłą przechadzką, dopiero później Ela wyszła z propozycją, która i mnie chodziła po głowie.

To tyle tytułem wstępu, a teraz konkrety. Najważniejsze to ta sama ogniskowa (najlepiej jak jest to ten sam obiektyw) i to samo miejsce, o tym samym czasie.
Co robicie Wy? Wy odgadujecie, czyje są prace i fajnie będzie jeśli napiszecie, które zdjęcie się Wam podoba, a które nie.
Oczywiście zachęcam innych do zabawy, do spotkania się i potraktowania tej zabawy jak treningu nad samym sobą - myślę, że fajnie jest zobaczyć inne spojrzenie na ten sam temat :D


FotoBitwa - 01 - Colorful i Kris - obiektyw Carl Zeiss 135mm 1.8

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
78 ODPOW. 78
Methos-----
Początkujący

Methos napisał(a):



Nie ujmując Colorful - pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to taka, że to właśnie jej zdjęcie ....


:c5

Trzeba było zaufać intuicji ... :c25

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

intuicja nie kłamie :nauseated_face:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

colorful napisał(a):

Tomku, ta "lepsza intuicja" to było żartem - Ci którzy typowali totalnie na odwrót, wszak Ty i Ania jesteście podkreśleni kolorem. Mój błąd, faktycznie można to inaczej odczytać, dopisuję więc cudzysłów :)


Na żartach się nie znam ;) więc zachowałem się jak gówniarz. Oczywiście wybieram muśnięty cmok Twojej delikatnej i konkretny uścisk krisa męskiej dłoni. :c2

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

No i nie zdążyłem zagłosować no...
Zabawa fajna ale fakt faktem Lajam ma rację, ciężko będzie powtórzyć coś takiego, dlatego też obstawałbym przy regulaminie przez Lajama zaproponowanego ;)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

No i nie zdążyłem zagłosować no...
Zabawa fajna ale fakt faktem Lajam ma rację, ciężko będzie powtórzyć coś takiego, dlatego też obstawałbym przy regulaminie przez Lajama zaproponowanego ;)


ale jaki regulamin? nasz zabawa miała takie, a nie inne reguły. Wasza zabawa, wasze zasady :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

reguły - regulamin jak zwał tak zwał :P

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

Ale czy ktoś Wam broni zorganizować niezależny pojedynek na innych zasadach?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

colorful napisał(a):

Ale czy ktoś Wam broni zorganizować niezależny pojedynek na innych zasadach?


albo czy ktoś zmusza do korzystania z tej reguły ? http://img246.imageshack.us/img246/3445/hihi3599189ur4.gif

jasne, że nasza fotobitewka jest trudna w realizacji, ale przecież są plenerki, są spotkania. To nie jest rzecz niemożliwa. Jest inna kwestia: chęci :c20

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

colorful napisał(a):


pragniemy serdecznie pogratulować Tomkowi (Tomek69N) i Ani (Aniqa) za niezłą intuicję


Miło to słyszeć,dziękuję :D

colorful napisał(a):


mamy nadzieję, że takich pojedynków będzie więcej! :)


Ja również,nieźle się bawiłam typując,i zawsze to ciekawe doświadczenie :c20