anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

martha- kiczyk

profile.country.PL.title
martha.
Użytkownik

martha- kiczyk

przyszedl czas na mnie i na moje twory ,ktore w miare zasobow czasowych staram sie produkowac :nauseated_face:
mile widziana wszelka krytyka :nauseated_face:
michaelem freemanem nie jestem
ale moze kiedys... :c34 w kazdym badz razie dobrze miec marzenia.

(z gory przepraszam za wszelkie bledy we wstawianiu zdjec ktore moga sie pojawic i ktore moga wyniknac z tego iz z komputerami to sie za bardzo nie lubimy)

zpraszam :c37

183 ODPOW. 183
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

martha napisał(a):

gdyż nie wiem co kryje się pod komentarzem typu: 'nie powinno się tu znaleźć'


Co do rzeczonych 2 zdjęć to nie są to zbyt ciekawe portrety. Może następnym razem postaraj się, żeby model nie zajmował się jedzeniem, tylko skupił się na pozowaniu do Twoich zdjęć. Mało apetycznie jest po prostu. ;)

Pozdrawiam,

profile.country.PL.title
martha.
Użytkownik

Dzięki Lajam za wskazówki :c20
Ciężko go niestety od jedzenia odciągnąć więc stało się ale już wiem i rozumiem , że niekoniecznie dobrze :smileyredface:

profile.country.pl_PL.title
Szalewa
Początkujący

Skoro tak trudno go oderwać od jedzenia to zrób z tego atut :) np. żonglowanie jabłkami jakoś ciekawe ujęcia, albo ciekawy posiłek przed modelem ;) albo może praca w kuchni :) nie zawsze to co złe jest złe że tak powiem dziwnie ;) ja jak mam z kimś współpracować, najpierw muszę go choć trochę poznać, co lubi, czego nie lubi, jak zwariowany i odważny jest :) najważniejsze jest dobra zabawa między modelem/modelką a fotografem :) jak by to powiedział profesjonalista muszę się rozumieć ;) nawet jak będziesz umiała robić super zdjęcia i będziesz miała super modela to i tak nic z tego :) najwyżej zdjęcie do legitymacji może mu zrobić :tongue_winking: tu jest ten problem jeśli pracujesz z drugą osobą :) ja miałem i nie ukrywam że mam nadal problem żeby zagadać do osoby z ulicy czy mogę zrobić jej zdjęcie :) ale jeśli umówię się z kim bo ktoś mu tam powiedział że robię zdjęcia to jakoś takiego oporu nie mam :) tyle co do tego zdjęcia :) a to 86 bardzo fajne :) widać mrok i cień :) żeby np. w tym jasnym polu stał np. kościół albo zamek byłoby fantastyczne zdjęcia :) bo tak to fajny pomysł, fajna kolorystyka ale brakuje takiej myśli przewodniej :)

profile.country.pl_PL.title
Szalewa
Początkujący

sorry za te minki, trochę przesadziłem... ;)