anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

wolak - burzowo :) komentarze mile widziane :)

profile.country.pl_PL.title
wolak-----
Poszukiwacz

wolak - burzowo :) komentarze mile widziane :)

Moje pierwsze fotki moim nowym NEX'EM :)

106 ODPOW. 106
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

wolak napisał(a):


No w 4 starałem się z tym trójpodziałem :P


Weź na razie daj spokój tym trójpodziałom, złotym podziałom itp.
Nic na siłę.

Zadbaj o to, żeby ją ładnie ustawić, żeby nie było cieni na twarzy, żeby tło było w miarę sensowne i żeby nie odwracało uwagi od modelki. ;)

profile.country.pl_PL.title
wolak-----
Poszukiwacz

Też wole jak ma rozpuszczone włosy :)
Zgadzam się co do fotek z zaskoczenia :)

A przy okazji chciałbym pozdrowić samą księżniczkę i jej dziadków :)
Podobno zaglądacie na te forum :)

PS.Dziadek księżniczki też lubi robić zdjęcia ;) :P

oldguest
Początkujący

4 - jak dla mnie zbyt dużo niczemu nie sprzyjającej przestrzeni w kadrze, jak już tak to może kwadrat?;>
5 - za ostre światło :c9 mam zrazę do cieni na twarzy + modelinka strasznie zmarszczyła brwi przez ten duży kontrast. jak już pisali, centralnie - nie jest dobrze.

profile.country.pl_PL.title
wolak-----
Poszukiwacz

Parę fotek ze ślubu :)
jako, że wybrałem ich trochę to wstawiam w albumie na google :)
PS. na jednej baterii zrobiłem ponad 1000 zdjęć i trochę filmów także w instrukcji SONY oszukuję bo jest napisane, że około 300-400 na jednej baterii :P
ALBUM

profile.country.en_GB.title
Toxek.
Początkujący

Chyba łatwiej byłoby powiedzieć które są w miarę ok, niż komentować wszystkie, ale dobrze... :D
1: Zgubiłeś ostrość.
2: Mi się podoba :thumbsup:
3: Ok :thumbsup:
4: Nie podoba mi się :smileytwisted:
5: Cóż. Nk-focia, chociaż niektóre naprawdę fajnie tak wyglądają :)
6: Chyba najlepsze zdjęcie z całej kolekcji :thumbsup:
7: Byłoby super... ale, powinieneś skupić główną uwagę na Asi (wrzucam fote, jak ja bym to widział), te drzwi cholernie rozpraszają uwagę...
8: Brak ostrości.
9: W miarę.
10: Ciekawe.
11: :nauseated_face:
12: :c11
13: Co to tam było, że takie światło Ci wyszło!?
14: Ta laska, ma strasznie oświetloną twarz, ale sam motyw fajny.
15: Fajny pomysł, z wykonaniem średnio :D
16: Podoba się :thumbsup:
17: To tak specjalnie do góry nogami? :c7
18: :thumbsup:
19: Czegoś mi tutaj brakuje, nie wiem czego.
20: Fajne :D
21: Domek rozprasza uwagę. Jak robisz portrety, zastanawiaj się również nad tłem, jak będzie kijowe to masz po portrecie.
22: Tło i brak ciekawego światła. Pozdrowienia dla "księżniczki" :nauseated_face:

Szczerze mówiąc, liczyłem na lepsze :c34 , ale tragedii nie ma :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
wolak-----
Poszukiwacz

To cieszę się bardzo, że większość się podoba :)
Co do ostrości i światła :P
Organizacji było tyle co nic wszystko szybko szybko bo było lekkie opóźnienie bo samochód Pana młodego - eskalibur w drodze z W-wy do Łukowa się popsuł :P
A ostrości to tak - w Kościele ksiądz miał fantazje chyba i zrobił żółte oświetlenie krzyża takie jak kiedyś w samochodach było i bardzo ciężko było zrobić w miarę naturalnie.
A na sali weselnej puszczali to czego nienawidzę - Sztuczny dym ;/ i nie dało się zrobić ładnego zdjęcia - wybrałem najładniejsze :)
Jako, że to dopiero moje początki to jeszcze nie byłem pewny miejsc w jakich mogę stać itp. no i trochę się też wstydziłem :P

profile.country.en_GB.title
Toxek.
Początkujący

wolak napisał(a):

Jako, że to dopiero moje początki to jeszcze nie byłem pewny miejsc w jakich mogę stać itp. no i trochę się też wstydziłem :P


Każdy tak chyba miał. Ja też jak zaczynałem, to miałem aparat ale za bardzo nie chodziłem nigdzie, nie przepychałem się itd. Teraz wciskam się wszędzie gdzie się da. :smileymrgreen:
A jak sie nie da to wyjmuję zdobyczną plakietkę z xx.strony i pytam się czy teraz mogę wejść. :D No, ale z czasem przyjdzie (albo i nie) oswojenie się z tym. Wtedy będzie okej :smileythumbsup:

PS: Zaproś księżniczkę na jakiś plenerek i w końcu pokaż coś odlotowego :c34

profile.country.pl_PL.title
wolak-----
Poszukiwacz

:) A gdzie jest coś o tych plenerach na forum bo nigdzie nie widziałem :) a z chęcią na pewno bym pojechał z księżniczką :)

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

wolak napisał(a):

A gdzie jest coś o tych plenerach na forum


viewforum.php?f=80
o tu ;)

profile.country.en_GB.title
Toxek.
Początkujący

Chodziło mi raczej tutaj o taki plenerek który byś sobie zrobił we własnym zakresie. ;)
Ale dobrze Ci Michał linka podał :D