anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dyfuzor na HVL-42AM

oldguest
Początkujący

Dyfuzor na HVL-42AM

Chcę nabyć dyfuzorek na lampkę, czy ktoś używał ew. może coś powiedzieć na temat takiego dyzfuzora: http://allegro.pl/item708706610_dyfuzor ... f42am.html

98 ODPOW. 98
madzi------
Poszukiwacz

stanley76rsko napisał(a):

A ja dzwoniłem dosłownie kilka minut temu do nich i powiedział koleś, że jak wymiary są zbliżone to może być P2.Na wszelki wypadek wysłałem im też e-maila ze zdjęciami lampy z suwmiarką :)



hahah :smileyhappy:

Co na te zdjęcia powiedzieli :c18 . Co z drugim wymiarem P2 ma 35-38 a P1 ma 39-42 , lampa natomiast 43 :c18 - pisałem o tym wcześniej Wymiar drugiego (szerszego) boku to faktycznie P2 lepsze :smileyhappy:

profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

Na e-maila nie miałem jeszcze odpowiedzi.

profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

Właśnie otrzymałem odpowiedź
"
Witam!

Zdecydowanie p2 z tym że trzeba będzie delikatnie oszlifować te wąsy w
środku dyfuzora ale będzie się najlepiej trzymał."

profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

We wtorek 17-tego lipca będę w Łodzi i się przekonam który dyfuzor będzie najlepszy,P1 czy P2.Wtedy dam znać co i jak.

madzi------
Poszukiwacz

P2 jest :thumbsup: :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

Rozumiem, że zakup udany i cieszysz się nowym dyfuzorem :c20

madzi------
Poszukiwacz

stanley76rsko napisał(a):

Rozumiem, że zakup udany i cieszysz się nowym dyfuzorem :c20



Tak, rozmiar :smileythumbsup: :c2

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Tak czytam i nadziwić się nie mogę. :shock:

Napisane już dawno, że rozmiar 2 jest najbardziej sensowny do 42-ki, a tu nadal jakieś wątpliwości...

Aukcje są/były/będą źle opisywane bo sprzedawcy nie mają pojęcia nawet jak dana lampa wygląda, tylko bezmyślnie kopiują błędne opisy z pudełek.

profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

Dyfuzor P2 zakupiony, pasuje idealnie do 42-ki. :c4

profile.country.en_GB.title
DZNornik
Poszukiwacz

Witam !
Podpinam się pod temat o dyfuzorach typu LightSphere bo zamierzam kupić takowy tylko jest problem z wymiarem mojej Minolta 3500xi.Ma ona następujące wymiary palnika:Szerokość = 73mm wysokość = 39mm.I teraz mam problem jaki zamówić.Te o których w sklepie Fripers jest napisane że pasują do Minolta 3500xi mają wymiary 39 -42 mmm x 62 -65 mm zarówno CLOUD jak i CLEAR czyli wysokość OK. natomiast szerokość stanowczo za mała.
Może coś podpowiecie jaki zamówić aby pasował do lampy minolty ?