anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Statyw

profile.country.pl_PL.title
sieq-----
Początkujący

Statyw

Witajcie :) Dawno tu nie zaglądałem, zaczęły się nareszcie nasze upragnione wakacje i jest czas na pstrykanie zdjęć. Tak sobie pstrykam i pstrykam i zauważyłem ze przydałby mi się statyw. Możecie pomóc przy wyborze? Na co zwracać uwagę. Proszę o odpowiedzi. Z góry dziękuje wszystkim ;*

97 ODPOW. 97
profile.country.PL.title
Arturro10
Użytkownik

Alcazar napisał(a):

posiadałem statyw tej firmy jakies 10-12lat temu ale pamietam że szybko się rozsypał i zakupiłem coś solidniejszego co mam do dziś, nie twierdze że dalej mają bublowych powykonawców, najważniejsze żeby Ci słuzył i żebyś był zadowolony...


Witam, no wiesz czasy się zmieniają producenci i technologie produkcji także, może mi się trafił akurat ten dobrze wyprodukowany ;) i będzie mi służył długo, a jak nie to wymienimy (to rzecz nabyta). Nie wątpię że są lepsze bo są napewno ale póki co ten mi wystarcza ;)

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

dzisiaj zamówiłam Velbon Sherpa 600R, już nie mogę się doczekać, jak dojdzie :thumbsup:

Creatoor
Początkujący

dzisiaj zamówiłam Velbon Sherpa 600R, już nie mogę się doczekać, jak dojdzie :thumbsup:


170 cm na wysuniętej kolumnie. Nieźle. Z jaką głowicą? 3D czy kulowa?

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

głowica 3D, moża z czasem dorobię się też kulowej ;)
a statyw ten ktoś mi już polecał na forum :)

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

po prawie rocznym użytkowaniu sherpy 600 stwierdzam że sam statyw jest ok
natomiast kapkę marna jest sama głowica i przy dłuższych obiektywach trochę się trzęsie
ale cóż wymagać od głowicy za stówkę

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

czuję się zadowolona ze statywu :thumbsup: , choć ostatnio nawet nie miałam okazji specjalnie się nim pobawić :(

profile.country.pl_PL.title
luna1227
Początkujący

a ja właśnie dumam nad
Velbon Sherpa 600R i
Velbon Sherpa 803R
i czy warto wydać 100pln więcej za głowicę kulową??? nie wiem bo nigdy z żadnym styczności nie miałam :c7
a obiektywów ciężkich nie mam :c8 i raczej nieszybko nabędę

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Choć nie lubię statywów, to jednak przy ważnych zleceniach (pomieszczeń) zapożyczam statyw (ukłony dla Lajama) właśnie z głowicą kulową i gdybym miał taki dylemat: 100pln, czy głowica kulowa - nie zastanawiałbym się, tylko wybrałbym głowicę :D
i nie chodzi mi o ciężkie szkiełka, bardziej o wygodę pracy.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

luna1227 napisał(a):

a ja właśnie dumam nad
Velbon Sherpa 600R i
Velbon Sherpa 803R


to ja dodam od siebie że 803r nie rozkłada się jak pająk tak jak 600r ta opcja przydaje się np przy makro

profile.country.pl_PL.title
luna1227
Początkujący

właśnie, to kolejny problem że Sherpa 803 się nie rozkłada jak pająk...
wydaje mi się to bardzo przydatną funkcją, ponieważ ostatnio bardzo zainteresowałam się zdjęciami makro
a jest takie połączenie statywu 600 i 803?? żeby miał kulową głowicę i rozkładał się jak pająk i jeszcze do tego zmieścił się w kwocie 450pln??
a może ktoś widział głowicę kulową do Sherpa600??