anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zdjęcie kropli wody? Jak wykonać?

Znajomy-----
Początkujący

Zdjęcie kropli wody? Jak wykonać?

Kolejny sprawa o którą chciałbym się dopytać bardziej doświadczonych użytkowników, to zrobienie zdjęcia spadającej, lub rozpryskującej się kropli wody. Ten efekt wygląda niesamowicie, zawsze podobał mi się. Tylko ciągle jest dla mnie tajemnicą, jak jest możliwe wykonanie takiego zdjęcia?? Trzeba mieć jakiś specjalny sprzęt? Próbowałem zwykłym obiektywem, i nie mam pojęcia jak można to zrobić, a ponad godzinę siedziałem nad miską i kranem. Nie wiem, czy na początki fotografowania nie daje sobie zbyt trudnych zadań..

130 ODPOW. 130
profile.country.pl_PL.title
koszou
Początkujący

Hej:) Tak, zielona miske uzylam:) A zolte to jakas scierke w kuchni znalazlam...;p

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

w szufladzie wyszukałem moje krople sprzed ponad 2 lat (zrobione a100+kit) - wrzucam, żebyście pamiętali, że woda to nie jedyna ciecz :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

cdn.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
bambolina-----
Początkujący

No na to bym nie wpadła żeby użyc innej cieczy,a co do zdięć to mleko na niebieskim tle najbardziej odpowiada moje artystycznej wizji;)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

kris, 3 i 6 najlepsze :D
Co to jest to zielone? Kisiel?

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

nie no kris mistrzostwo super naprawde godne podziwu wydaje mi sie ze inne ciecze ciekawiej wygladaja..niz focie z woda :D pozdrawiam

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

paulina napisał(a):


super naprawde godne podziwu wydaje mi sie ze inne ciecze ciekawiej wygladaja..niz focie z woda :D


dzięki, dzięki

bambolina napisał(a):

No na to bym nie wpadła żeby użyc innej cieczy


bo o to chodzi w fotografii by kombinować ;)


Tadeuszu - jeśli mnie pytasz o "zielony" to informuję, że jest to żołty - sok pomarańczowy :P

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

kris napisał(a):


Tadeuszu - jeśli mnie pytasz o "zielony" to informuję, że jest to żołty - sok pomarańczowy :P


Ja to prosty chłop jestem - i rozróżniam magentę od cyjanu ewentualnie, a żółty to żółty i okolice http://klubkm.pl/forum/images/smilies/tongue.gif To było za trudne.
Córcia zapytana, jaki to kolor? po namyśle odpowiedziała, że glutkowy :smileyhappy: Ja tam wiem, dlaczego nie lubię soku pomarańczowego http://klubkm.pl/forum/images/smilies/haha.gif

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

no prosze zwykły sok z pomaranczy a ja myslałam ze to kislowata ciecz :smileyredface: ciekawa jestem czym mnie jeszcze zaskoczysz :question:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Tadeusz napisał(a):

glutkowy


http://img505.imageshack.us/img505/3248/hahahaha8109875uo8.gif

paulia napisał(a):

zwykły sok z pomaranczy


czasami to te proste rzeczy nas najbardziej zaskakują na zdjęciach - i dlatego warto patrzeć na to co jest dookoła nas :)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer