anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dostępna aktualizacja serii W5500 W57xx

profile.country.pl_PL.title
swiatlo6
Poszukiwacz

Dostępna aktualizacja serii W5500 W57xx

Na stronie Sony pojawiła się aktualizacja do wersji PKG1.570EA :thumbsup:

http://support.sony-europe.com/TV/downloads/downloads.aspx?site=odw_pl_PL&m=KDL-32W5740&f=FW_Bravia1570EA

92 ODPOW. 92
slawek.u
Początkujący

Widzę, że parę dni temu ukazała się kolejna aktualizacja :thumbsup: :
http://support.sony-europe.com/tv/downl ... avia1700EA

slawek.u
Początkujący

profile.country.pl_PL.title
gggrzybowscy
Użytkownik

I kolejna aktualizacja... http://support.sony-europe.com/tvhc/dow ... DL-40W5500" target="_blank


slawek.u Trochę się spóźniłeś z tą kolejną aktualizacją,bo Ravi poinformował o tej aktualizacji 03.05.2010 w Bravii z serii V.Piszę to tylko dlatego,że po przeczytaniu wczorajszej Twojej informacji pobrałem dzisiaj wersję 1.730 i okazało się że mam już tą wersję wgraną.Zdziwiłem się,że znowu po dwóch tygodniach Sony udostępnia nowszą wersję.Można się w tych wersjach pogubić,bo wyszły już chyba cztery.

slawek.u
Początkujący

A tak się składa, że ten wątek dotyczy serii "W" i to w tym wątku o tym poinformowałem....a co się dzieje w tematach o innych seriach nie bardzo i mnie i podejrzewam też większości użytkowników tejże serii to interesuje...

Ravi-----
Początkujący

Co fakt to fakt, nie każdy śledzi wszystkie działy na forum, następnym razem takie info wrzucą do ogólnego działu. Co do zmian które wprowadzała aktualizacja to wiedziałem, że jakoś brzmiało to znajomo :).

profile.country.PL.title
przemkos
Nowicjusz

Hmm. To by było prawdopodobnie na tyle jeżeli chodzi o aktualizacje softu do serii W. Dostałem info, że "na razie" Sony nie planuje wypuszczania nowych poprawek do tych telewizorów. A szkoda, bo jest co poprawiać...

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

przemkos napisał(a):

Dostałem info, że "na razie" Sony nie planuje wypuszczania nowych poprawek do tych telewizorów. A szkoda, bo jest co poprawiać...


A co np. byś poprawił w oprogramowaniu W5500? Rozmawiałem z osobami które posiadają ten model i stwierdzili, że generalnie wszystko jest ok. Jedynie brakuje im możliwości nastawienia zegarka w trybie pracy HDMI.

piotrkt
Początkujący

No trochę do poprawy jest przede wszystkim szybkość działania cały soft jest bardzo, bardzo wolny, brak „pl” znaków w przypadku tunera DVB-C EPG nie wczytuje w ogóle audycji gdzie są pl znaki w tytule a opisy mają krzaczki zamiast „pl” znaków, brak zegara w cyfrówce, brak pamięci wybranej ścieżki dźwiękowej po zmianie kanału wraca deflaut. To te główne mankamenty ale najbardziej uciążliwe.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Z polskimi znakami w EPG słyszałem, że to jest coś z kodowaniem sygnału. Też inna firma miała z tym taką sytuację i podobno pracują nad tym wspólnie z dostawcą telewizji cyfrowej w Polsce. Nie jest to oficjalna informacja.
Co do zegara, dziwna sprawa. Parę razy jak byłem na porcie HDMI, wszedłem w MENU "zegar/timery" i tam na końcu była opcja "ustaw datę i godzinę" (czy jakoś tak). Ustawiłem datę i godzinę i wszystko działało. Zegar włączasz po naciśnięciu 2x przycisku "i+". Ale w większości przypadków nie było tej opcji w menu. Nie wiem o co chodzi :c18
Nawiązałem rozmowę z posiadaczami W5xxx. Wspomnieli jeszcze dwie zmiany. Może nie dotyczą softu a raczej łatwości korzystania z telewizora. Pierwsza opcja to denerwuje ich przycisk "Analog" i "Digital". Po naciśnięciu od razu przełącza się z np. HDMI na telewizje cyfrową, czy analogową. Zbyt czułe. Można by wprowadzić zabezpieczenie i np. akceptować środkowym kółkiem, czy jeszcze raz przyciskiem przełączenia źródła.
Kolejna rzecz to brakuje przycisku/przycisków od zapisanych ustawień obrazu. Bardzo często osoby czynnie korzystające z telewizora (te które odkryły magię ustawień obrazu) mają parę przykładowych ustawień (odpowiednich na porę naświetlenia pokoju, czy na dany program. Żeby zmienić ustawienia trzeba wejść do menu, lub opcji i tam wybrać albo jeden z fabrycznych ustawień, albo na nowo samemu kombinować. O wiele łatwiej byłoby, gdyby na pilocie była możliwość szybkiego wybierania własnych, zapisanych wcześniej ustawień. Takie własne profile obrazu. Również uważam to za dobry pomysł.

profile.country.pl_PL.title
swiatlo6
Poszukiwacz

Na stronie Sony pojawiła się aktualizacja do wersji PKG1.741EA
http://support.sony-europe.com/tvhc/downloads/downloads.aspx?site=odw_pl_PL&f=FW_Bravia1741EA&ch=1&m=KDL-32W5500

:thumbsup: