anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-32S5600 włącza się

profile.country.pl_PL.title
daropierwszy
Początkujący

KDL-32S5600 włącza się

Witam ponownie.
Ledwo co kupiłem mojej Mamie TV i od razu jest problem, a mianowicie tv sam się uruchamia jak jest w stanie czuwania, od zakupu minął tydzień a on już dwa razy sam się włączył w nocy.
Powiedzcie mi czy coś jest z nim nie tak czy coś jest włączone? (tylko nie dzieje się to codziennie) przypuszczam że coś jest uszkodzone, czy po tak krótkim użytkowaniu mogę żądać wymiany czy tylko naprawa?
pozdrawiam daro

50 ODPOW. 50
profile.country.pl_PL.title
pool80
Początkujący

a po kilku sek się wyłacza. Jest ok. Nie przejmuję się tym.

Ravi-----
Początkujący

pepe40 no tak szkoda, przed finałem w MŚ pozbywać się telewizora, ale jeśli jedziesz np. na urlop to na dobrą sprawę wtedy można zostawić telewizor w serwisie, w dłuższej perspektywie warto to załatwić póki odbiornik jest na gwarancji.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Cecha widmo ;) Planujecie oddać do serwisu - oczywiście po mistrzostwach? Ciekaw jestem co jest przyczyną.

oldguest
Początkujący

Podsumowując telewizor raz z jakiś czas przełączy kontrolkę z stand by na ON a po paru sekundach znowu na stand by? Bo jak rozumiem obrazu ani dźwięku nie ma?

pepe40
Początkujący

Bo jak rozumiem obrazu ani dźwięku nie ma?


Dobrze rozumiesz,na tym sofcie załącza się na kilkanaście sekund bez obrazu i dżwięku.Na poprzednim jak się włączył,to tak już sobie zostawał.Wracałem do domu,a tu telewizor chyba duchy jakieś oglądały :smileyhappy: .

Zimny napisał(a):

Cecha widmo ;) Planujecie oddać do serwisu - oczywiście po mistrzostwach? Ciekaw jestem co jest przyczyną.


Serwis chyba nie ma na razie na to lekarstwa,koledze pool80 niewiele pomogli.Na razie jeszcze poczekam(5 lat gwarancji),może przez ten czas ktoś coś wymyśli.

profile.country.pl_PL.title
pool80
Początkujący

Jeżeli tv nie załącza obrazu i dźwięku, to może nie warto już szukać. A może jeżeli on usiłuje sobie pobrać coś z jak rozumiem z tv cyfrowej, to może trzeba mu takie cuś podpiąć przynajmniej na jakiś czas?
ps. Może dotrze to do jakiegoś programisty z Sony że trzeba zmodyfikować soft, aby na "twardo" odłączał automat. aktualizację. Zrobić manual. Na 99% jest to wina softu a nie mechaniki.

tomascor
Początkujący

Witam wszystkich , powiem szczerze po wymianie softu problem może wracać gdyż v ma nadal włączoną funkcję automatycznej aktualizacji . Aby ją wyłączyć należy wejść w USTAWIENIA - USTAWIENIA CYFROWE - USTAWIENIA TECHNICZNE i wyłączyć automatyczną AKTUALIZACJĘ i po problemie ;)

profile.country.pl_PL.title
pool80
Początkujący

NIE. I tak będzie dalej usiłował się zaktualizować. Dalej u mnie 2x na dobę "pstryka" i załącza się bez audio video. Ten typ tak ma.

tomascor
Początkujący

pool80 napisał(a):

NIE. I tak będzie dalej usiłował się zaktualizować. Dalej u mnie 2x na dobę "pstryka" i załącza się bez audio video. Ten typ tak ma.



Kolego nie mogę się z Tobą zgodzić , wymiana softu + wyłaczenie opisywanej opcji zamyka temat , wiem co piszę ;) średnio co drugi dzień robię tą operację u klientów . Jeśli faktycznie u Ciebie robi ten nr. to są dwie możliwości 1. błędnie wgrał się soft 2.uszkodzeni płyty głównej .

PS. jaką wersję softu posiadasz??

profile.country.pl_PL.title
pool80
Początkujący

Najnowszą M 5.163 A potem przeprowadzone: automatycza inicjalizacja. Pobieranie oprogramowania wyłączone. i załącza się obecnie koło południa i jeszcze po jakimś czasie. Czas załączania zależny jest od czasu wpięcia tv w sieć. Bo też nie mogę nastawić zegara. Mam tv kablową po analogu. Na szczęście obraz i dźwięk się nie załącza.
pozdrawiam.