anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDP-s185 brak ipla

watzek
Początkujący

BDP-s185 brak ipla

Neostrada 20Mb ,router adsl dgn3500 plus repeater wn2000rpt
na telewizorze kdl40ex520 cały serwis internetowy a w bdp-s185 prawie cały oprócz IPLA.
Chyba jest tak po ostatniej aktualizacj firmware w blue-ray'u.
Czy ktoś ma tak samo?
Watzek
P.S-po próbie otworzenia wyswietla -komunikat sieć nie działa

31 ODPOW. 31
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Hmmm .. czyli IPLA coś nakombinowała?

Pozdrawiam Stubb
watzek
Początkujący

Myśle że bardziej SONY.Na BRAVII zasilanej z tego samego netgear wn2000rpt wszystko ok.

watzek

profile.country.pl_PL.title
pawel72
Początkujący

Witam,
też jestem posiadaczem od niedawna BDP-S185 i objawy przy próbie włączenia czegokolwiek z ipla wyglądają tak samo , zawsze pojawia się komunikat o braku sieci. Pozostałe serwisy internetowe działąją oczywiście prawidłowo
Mam nadzieję ,że to poprawią.

watzek
Początkujący

Witam!
Przez chwilę miałem wrażenie że jestem jedynym niefartownym posiadaczem BDP-S185.
W sprawie wadliwego działania interweniowałem w serwisie Sony oraz w serwisie IPLA.
Jedni zwalają winę na drugich.

watzek

P.S
W serwisie Sony dziś się dowiedziałem się od konsultanta że SONY nie jest związane żadnym konkretnym terminem usunięcia na gwarancji usterki w działaniu sprzętu-
cytat- "-w jak najkrótszym czasie..."

- mija już miesiąc........

watzek

profile.country.pl_PL.title
pawel72
Początkujący

Witam,
ja na razie wysyłam e-maile do sony , w pierwszym polecili aktualizacje, ale otwarzacz sam ją sobie pobrał w chwili podłączenia w domu , zobaczymy co napiszą teraz.
Może gdyby więcej osób używających tego sony pisało to coś by zrobili. Nie lubię jak coś w sprzęcie nie działa , nawet jak tego nie używam.
Teoretycznie mógłbym go jeszcze zamienić , kupowałem w media markt , ale i tak za tą cene nie specjalnie jest na co.
Pozdrawiam i życzę uruchomienia IPLA

profile.country.pl_PL.title
Dylax-----
Początkujący

Witam
Ja juz tez mam dluzszy problem z tym. Dzwonilem do dzialu technicznego, to powiedzieli ze kolo wtorku powinno dzialac i uwaga: NIE MIELI ZADNYCH ZGLOSZEN ZE IPLA TAM NIE DZIALA, taaa jasne. No coz dzwoncie mowicie ze nie dziala niech sie zainteresuja ;-)
Edit:
A z ipla dostalem taka odpowiedz:
"Firma SONY pobiera od nas jedynie plik XML z informacjami o materiałach, a po uruchomieniu żądany materiał.
Niestety w całości aplikacja napisana została przez firmę SONY i nie mamy możliwości sprawdzenia z czego wynika opisywany przez Pana błąd."
Jedni zwalają na drugich ;/ Jak zwykle.

profile.country.pl_PL.title
Dylax-----
Początkujący

I co wynikneło oddałem blu ray do "naprawy" i problem z sofwarem najnowszy z lutego posiadał bląd i zrobią nowy ehhh :c8

profile.country.pl_PL.title
Muzykant-27
Początkujący

Witam
Zakupiłem w sobotę w/w sprzęt i niestety problem z oplikacja Ipla cały czas nie rozwiązany.
Inny aplikacje działają bez zarzutów.
Czy ktoś rozwiązał ten problem?
Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
Dylax-----
Początkujący

Jak narazie nie, mieli dać z nową aktualizacją a tej jak nie było tak nie ma ;/

profile.country.pl_PL.title
Muzykant-27
Początkujący

A mam jeszcze jedno pytanie.
Jak dodać coś do ulubionych? próbowałem wciskać przycisk options i nie ma nigdzie opcji dodaj do ulubionych.
podczas odtwarzania filmu są dostepne tylko opcje:
reedukcja zakłóceń.....
uruchom ponownie
dalej
wyszukiwanie
Panel sterowania
Dziekuje za pomoc z góry