anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Rezerwat Przyrody Gulstav Mose

profile.country.pl_PL.title
art1-----
Początkujący

Rezerwat Przyrody Gulstav Mose

zaczynam zabawe z fotografią i narazie jeszcze się ucze, kilka z moich wypocin :)

61 ODPOW. 61
wojttekk_foto
Początkujący

11. - Nawet ciekawe. Tylko gdyby ten zamek, czy coś co tam jest :) było w całości ( bez uciętych wież )

13. Szkoda że nie ma słońca, na całości planu ( trawa itd. ). Ale jest ciekawe :)

14. Tego 1-szego, zamazanego kwiatka, mogłoby nie być. Choć, nie jest źle :)

profile.country.pl_PL.title
art1-----
Początkujący

no masz racje przy 11 można było inaczej wykadrować, kurka szkoda :(

profile.country.pl_PL.title
art1-----
Początkujący
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

15, 16 fajne wakacyjne kadry
17 - nie najgorzej wyszło ;)
18 - kiepsko, płatki są w cieniu i tak trochę centralnie za bardzo jak dla mnie, można było pokombinować z kadrem
19 - koleżka tak trochę od d...y strony
20 - to zdj mi się podoba chyba najbardziej, aczkolwiek inne proporcje (sugestia - dobrze by było gdyby linia horyzontu nie przechodziła przez środek czyli albo więcej nieba albo więcej wody) no i zdecydowanie za ciemne jest
21 - bardzo fajne zdj, jakby tak jeszcze spojrzała się w obiektyw to było rewelacyjnie :thumbsup:
22 - taki sobie pstryk
23 - kolejne niezłe zdj :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
art1-----
Początkujący

dziękuje za ocene :)
ciesze sie że chociaż komuś coś się podoba, mi osobiście się widzi, ale to taki zachwyt z przesiadki z cyfrówki na aparat z "możliwościami" :)
oczywiście jak ktoś wytyka błedy jest lepiej bo wiadomo czego się ustrzegać :)

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

20 jak i 23 najlepsze :c4

profile.country.pl_PL.title
art1-----
Początkujący

pomęcze Was troche i dodam nowe...
apropo co najlepiej kupić do czyszczenia obiektywu bo mam coś z przodu jakąś plamke i widać ja na niektórych zdjęciach :( (na 25 widać po lewej stronie)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

art1 napisał(a):

pomęcze Was troche i dodam nowe...
apropo co najlepiej kupić do czyszczenia obiektywu bo mam coś z przodu jakąś plamke i widać ja na niektórych zdjęciach :( (na 25 widać po lewej stronie)

Jak widać na zdjęciu, to tego niemal na pewno nie ma na obiektywie. A to co u Ciebie widać, to jest pyłek na matrycy.
Jest wątek o czyszczeniu matryc - poszukaj.

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
art1-----
Początkujący

a dziękuję za podopowiedz...
szkoda że niedodałeś oceny do moich fotek, bo niepodlizując się jesteś jednym z autrytetów tego forum :)